Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az már "aranyásának" számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már "aranyásának" számít, ha egy nő valamennyire figyelembe veszi az anyagi helyzetét annak, akivel ismerkedik?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
NEM
2018. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, én is figyelembe veszem, de nem akarom magam senkivel eltartatni, eltartom én magam, de nem mindegy, hogy a másik fél hol tart és mik a céljai, illetve hogyan kezeli a nehezebb helyzeteket.
2018. júl. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem számít annak. Ha feltételezzük, hogy később szeretne gyereket/gyerekeket, akkor nyilván nem hátrány ha van annyi havi bevételetek, amikből megtudtok élni és mindent megtudtok adni a gyereknek is.
2018. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
A mértéken van a hangsúly, mint sok minden másban.
2018. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Az a lökött, aki nem veszi figyelembe, már ha nem 14-16 évesekről beszélsz. Komoly, hosszútávú kapcsolatnál, minden kép számít.
2018. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%
Csak ha kifejezetten olyat keres, aki nála többet keres
2018. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem szamit annak. De szerintem nem egy humanus fair dolog.

Volt olyan pl, hogy nem volt munkam, lyukas zoknim volt. Levoltam egve, csuszva. De nem nezte, nem ezt nezte, hanem inkabb a benso ertekeimet. Es las csodat osszejottunk es las csodat lett munkam....aztan vegulis a vegere mar eleg jol kerestem, szoval...szerintem nem erdemes nezni. Ha valaki levan egve, nem jelenti azt, hogy nem e allna talpra. Meg amugy....az anyagiak nem a legfontosabbak. Pl en apa nelkul nottem fel es anyam anyagilag mindent megadott nekem, kiveve a szeretet, mert nem volt ideje. Igy felnott fejjel inkabb eltem volna szegenysegben, mint gazdagsagban, de legalabb adott volna normalis erzelmeket nekem.

Nah....szoval...nem erdemes az anyagiakat nezni. Ha egy naplopo barom bunko az illeto, aki nem dolgozik es ezert szegeny, akkor azt kerulni kell, de ez ugyis kiderul a kapcsolat kezdeti fazisaban is.

Aki meg azert, mert epp “elhagyta az isten” ugymond, jar a rud es nem nagyon latja a kiutat es elvan a sima minimummal, de jon valaki aki ad neki nemi remenyt, szeretet, bizadalmat...akkor meglodul es szorgalmasan, elmegy dolgozni es megy, tesz, alkot....(szerintem az mar semmifelekepp nem szegeny) semmilyen ertelemben. Ezert nem jo nezni az anyagiakat. Nem tudhatjuk, hogy miert van abban a helyzetben, amiben van.

Es a vegen mar eltartottam a baratnomet, (jo szetmentunk, de akkor is felalltam). Bar ehhez jellett egy nagy adag loket tole, hogy erezzem fontos vagyok meg valakinek.

2018. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"szoval...szerintem nem erdemes nezni" - Én meg beszélgettem olyannal, aki már évek óta munkanélküli volt, 30 fölött, anyja tartotta el, nem is törekedett arra, hogy találjon munkát, mert mi lesz akkor az anyjával, ha ő dolgozni fog járni... szerintem igenis érdemes nézni, a hozzáállással együtt.


Igen, lehet valaki olyan, mint te, hogy a nehéz helyzetből is keresed a kiutat, és nem akarsz csóró maradni, meg lehet valaki olyan is, mint ez a szerencsétlen, akibe én belefutottam, és csodálkozott, mi a bajuk a nőknek vele...

2018. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Irtam ellenpolust is.


“Nah....szoval...nem erdemes az anyagiakat nezni. Ha egy naplopo barom bunko az illeto, aki nem dolgozik es ezert szegeny, akkor azt kerulni kell, de ez ugyis kiderul a kapcsolat kezdeti fazisaban is.”

2018. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, de már azzal is figyelembe veszed, hogy hajlandó vagy-e egy naplopóval kezdeni vagy nem... :-D Mert mint az én példámban írtam, ő egyszerűen nem értette, hogy mi a baj vele, elvárta volna, hogy ne vegyék figyelembe, hogy neki nincs kedve elmenni dolgozni és 30 fölött az anyja tartja el (pedig amúgy még jó szakmája is volt).
2018. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!