Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mik azok a praktikák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik azok a praktikák és jelek amik nektek a legjobban váltak be ahhoz hogy a fiú észrevegyen titeket?

Figyelt kérdés
Melyik technikával tudtátok a legjobban elérni hogy észrevegyen a srác? Álltalában milyen jeleket küldtök?
2010. jún. 17. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

füstjeleket.


Wine love tu 18/L

2010. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szemezés, mosoly, kedves dolgokat mondok neki, néha kicsit heccelem.. :)
2010. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

el vagytok tévedve, észrevesszük ha tetszik nekünk valaki.


ha nem akkor meg hiába feltünősködik, csak legyen normális és akkor majd feltűnik" magától ha úgy alakul.


ha esetleg közeledik akkor meg adj neki jelet hogy zöld a lámpa ennyi, nincs ezen mit ragozni napi 50 kérdésben :)

2010. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinosabban öltözködöm és megpróbálok vele sokat beszélgetni. Az a legjobb jel ha látja, hogy szeretek vele lenni.
2010. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvesség nagyon bejött. Innen kezdve elég kevés pasival vagyok kedves, én nem szeretek flörtölgetni.

Szemezni sose tudtam, se más módon illegetni magam.

De többnyire totálisan elég volt a sikerhez az, ha beszélgetés során érdeklődő voltam felé. Nagyon szeretik, ha valaki megérti őket. A másik amivel sikerült elérnem, hogy engem minden férfi komolyan vett eddig, az az volt, hogy én is komolyan vettem őket. Szóval én sose éltem át azt, hogy valakinek csak "arra" kellettem volna, talán azért, mert nem is kaptak meg egykönnyen.

Szóval én még ebben a bolond, szexőrült világban is féltem a másik szívét. Nem vagyok feltűnően gyönyörű. De össze tudnám törni, ha akarnám. De nem akarom, és ezt valahogy megérzik.

2010. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!