Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Összejönnétek egy 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Összejönnétek egy 3 éve incel férfival?

Figyelt kérdés
Tegyük fel külsőre-belsőre bejön.
2018. júl. 8. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Igen, legalább nem dugta meg a fél várost.
2018. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szóval 3 éve nem volt barátnője? Én ezt normálisnak hívom, nehogy már az is "jelenség" legyen, ha nem jön össze valakinek legalább hetente egy qrás.
2018. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Miért kell mindenre ilyen jelzőket aggatni? 3 éve szingli? Nem lehet a köznyelvben gyakrabban használt szavakat használni?


Nem kizáró ok egészen addig, míg ki nem derül, hogy komoly oka volt annak, hogy szingli maradt, nem önhibáján kívül történt így.

2018. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"3 éve szingli? Nem lehet a köznyelvben gyakrabban használt szavakat használni?"


Sőt, akkor már egyedülállót is mondhatnál...

2018. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Egyedülálló a legtalálóbb. :D
2018. júl. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedülálló vagyok, adjon már valaki egy széket!
2018. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedülálló vagyok, nincs még egy olyan, mint én. :)
2018. júl. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
#6: "hát ez nem valami székes egy ház!"
2018. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha incelnek hívja magát nem. Ha ez a baromság neki az identitása akkor kizárt. Remélem érted a dolog lényegét.

Ba szki, az első barátom után én is másfél évig voltam "incel", de nem találtam ki hozzá összeesküvéseket, nem csatlakoztam mozgalmakhoz, nem kezdtem el szidni a többi nőt meg a srácokat.

2018. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9 hol szidja a nőket?

Incel, mert akar barátnőt, de nem jött össze neki valamilyen oknál fogva.

2018. júl. 8. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!