Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti összejönnétek egy olyan férfival, aki 4-5 cm-vel alacsonyabb nálatok? Mi szokott lenni az első benyomásotok, amikor megláttok egy ilyen párt, ahol a nő magasabb picivel?

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Soha. Számomra kicsit nevetséges.

De ezt még én is tudom hogy kicsit felszínes dolog. Mert közbe meg lehet egy csupaszív a srác, és lehet a lány szerencsés hogy vele lehet.

De attól én még összeteszem a két kezem, hogy az én csupaszív párom bizony 40 centivel magasabb nálam.

2017. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Volt már nálam 10 centivel alacsonyabb barátom, nem ezen múlik. Semmilyen benyomásom nincs, ha ilyen párt látok, miért lenne? Nem szokásom külsőségek alapján véleményt formálni, vadidegenekről pláne.
2017. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

1# elso probalok szamolgatni... Most akkor te 160 vagy a pasid meg 200cm vagy hogy? Azert csak megsugom hogy ti is kicsit nevetsegesen neztek am ki.

Kerdezo en 180 vagyok szoval nem olyan nehez nalam alacsonyabb pasit talalni es igen volt mar ra pelda, hogy par centivel alacsonyabb volt a kiszemeltem. Semmi kulonos benyomasom nincs ilyen par lattan megallapitom, hogy a csaj picivel magasabb es kesz. Ahogy azt is ha a csaj szoke a pasi meg barna haju, semmi extra ez csak egy tulajdonsag.

2017. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem nevetségesebb ha a fiú alacsonyabb. És az átlag is így gondolja.

165 vagyok, párom 206 cm.

De azért érdekes, hogy a magad alig 180 centijével virnyákolsz :D

Egy csaj lehet aranyos, és cuki egy magas srác mellett, csak a magadfajta kezd el trágárkodni, és habzó szájjal irigykedni.

Én legalább tudom h felszínes vagyok ilyen téren, de te csak szimplán irigy gyökér :*

2017. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
160 vagyok, legalább ennyi legyen a srác is, szerintem ez teljesíthető.
2017. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Tudod hogy felszines vagy oke de en megis mit valljak be ha nem vagyok felszines? :D Nem a kulseje alapjan itelek meg parokat es szerintem nem nez ki nevetsegesen akkor a te meg masok kedveert sem fogom meggondolni magam. Engem nem erdekel ki mekkora csak azert vilagitottam ra a napoleon szindromas parvalasztasodra mert te mar azzal kezdted, hogy elitelsz masokat meg nevetsegesnek titulalod oket. En meg irtam, hogy szerintem te vagy a nevetseges ennyi. De biztos gyoker vagyok persze, az ilyen apro idegbeteg kis gorcsoket sosem birtam, gondolom mar uszitanad ram a pasidat mergedbe ugyis azert tartod. Es meg mindig 15 centivel magasabb vagyok nalad szoval hadd vernyakoljak :D Kicsit komplexusos vagy anyukam
2017. dec. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az elozo a 4-nek ment :)
2017. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

Felveszek egy magassarkút és máris 10 cm-vel leszek magasabb :)

2017. dec. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
8%
15 cm-öt akartam írni. Elég vicces lenne.
2017. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
40%
Voltam már ilyen kapcsolatban és semmi extra. Sekélyes élete lehet annak, aki ezen rugózik.
2017. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!