Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 15 éves lány akivel 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 15 éves lány akivel 3 hete ismerkedtem meg, nem tudom mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Amikor sokat iszok akkor, bármelyik lányhoz oda megyek történt ez 3 hete oda mentem két lányhoz. Össze ismerekdtünk kicsit sokat ittam haverommal és és táncoltunk a csajokkal, beszélgettünk stb. Aztán már inkább haza mentem, mert már döltem ki.


3 hétig nem is láttam ezt a két lányt, hívott a haverom menjek át de nem mentem, mert határidős volt a jogosítványom...


Tegnap pedig ismét buli volt és találkoztam a két lánnyal, dumálgattunk egy kicsit na meg táncoltunk és mértékkel ittam, meghívtam őket colára ilyenek... Aztán napfelkeltéig 4-en lógtunk.


------------


Én 23 éves vagyok, nem érzek még semmit íránta nem is fogott úgy meg talán a természetessége, de nem tudom én elég jó lennék neki a kort ö is felhozta a barátnője előtt, ha komolyabra fordulna a dolog. Elbúcsúzáskor azt kérdezte most 3 hétig megint nem látlak?, én erre azt feleltem nem tudom.


Ma megyek át hozzá, áthívott.


Jővőhéten már mennek vissza a vásrosba vagy még talán maradnak egy hetet.

-------



A döntést illetően, megnehezíti a kora, úgye fiatalkorú még tanul előtte a érettségi a szakma stb. Nem akarom elcseszni, mert tudom, volt osztáyltársaim, haverjaim szinte bugdácsoltak amint össze jöttek valakivel.


Még én már 2 éve dolgozok, most 3 hónapra szerződtem meló helyben és úgye a jogosítványom sincs még meg.


A szülei biztos nem néznék jó szemmel ezt a kapcsoltott.



2018. júl. 8. 14:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%

Ha 15 évesen el merik engedni szórakozni, akkor tisztában kell lenniük azzal, hogy ezáltal könnyen bepasizhat, vagy hogy már nem szűz. Ettől még simán elfogadhatják.

De viszont még kicsi és szerintem szexnél többre nem lenne jó neked. Még az ilyenek hamar rá unnak az emberre és dobják. Max 1-2 évet jósolnék nektek, de lehet csak hónapok lennének belőle.

2018. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3%
Ha benne van a dologban, akkor simán dugd meg.
2018. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Amikor megismerkedtem a barátommal, én 17 voltam, ő 26.

Már 2,5 éve együtt vagyunk, és még egyáltalán nem közelítünk a végéhez (szerintem ő az igazi). Tervezzük a közös jövőnket.

2018. júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem még túl fiatal a lány.
2018. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már 5x találkoztunk fogtuk egymás kezét de csók még nem csattant el, kezdem azt érezni, hogy semmi nem lesz ebből a kapcsolatból csak csalódás, pedig érzem, hogy ő is akarja csak nem meri és én meg nem tudom mi a határ.
2018. júl. 12. 19:52
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Beszki aztán azért mert csak 15 és neki lennél az első meg szerintem azt sem tudja mihez kezdjen csak,hogy 15 évesen is lehet.
2018. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Soha nem kezdenék 18 alattival. Oké semmi sem biztos hogy a 18 éves velem marad örökre de számomra biztosabb pont egy idősebbel össze jönni mint egy gyerekkel. De persze te tudod mit szeretnél csak véleményem szerint is csalódás lesz belőle a részedről.
2018. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a biztatást, lehet 15 éves de sok 17-19L nincs olyan természetes, jókedvű mint ő sokszor olyanokat, mond amit még a saját korosztájú lányoktól is ritkán hallani.


Nem tudom mi lesz a vége, de szeretem és 5 éve nem éreztem még hasonlóképpen lány íránt mint most vele. Fiatal még igen és nem tud dönteni de ebben az idő segít.

2018. júl. 13. 00:58
 9/16 A kérdező kommentje:

A vége az lett, hogy nem lett semmi belőle.


ő nem akart sose táncolni, stb. jól bele is éltem magam ebbe ahelyzetbe de a héten már jobban vagyok.


Eqrtam sok, helyen meg sok is voltam neki...


Egyébként itt látszik, hogy az átlagos lányok is dobhatják a fiúk nem csak fordítva.


De rájöttem arra is, hogy sok volt az baljos intőjel is...

2018. júl. 18. 18:09
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Kellett lepontozni, megmondtam, hogy nem lesz belőle semmi. Amúgy meg szánalmas most már tényleg, hogy csak azért mert valakinek nem tetszik a pofám, mert olvasta a kérdéseimet, olvasás nélkül lepontoz. Látom unalmas az életetek.
2018. júl. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!