Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer békén fog hagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer békén fog hagyni?

Figyelt kérdés
Egyetlen alkalommal randiztam egy pasival. Ő már az első randin is azt beszélte, hogy ő már szerelmes belém, meg is mutatta, hogy a telóján a háttérképe is én vagyok. Már még házasságról is beszélt, ősszéköltözésről, közös jövőről. Amikor neten is ír szívekkel bombáz. Ha nem veszem fel a telefont akkor azt mondja hogy megváratom. Azóta megírtam hogy ne keressen, erre fel azóta is hívogat, írogat, még azt is mondta hogy a házunk elé képes jönni.
2018. júl. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Kérd meg egy pasi ismerősödet, hogy beszéljen vele, az ilyen nem érti azt, ha egy nő német mond neki.
2018. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Feljelented zaklatásért, problem solved
2018. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Rég letilthattad volna a számát, vagy számot cserélsz.
2018. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%

2

Igen, akár az MI5-ot is értesítheti, vagy a CIA-t, vagy fogadhat bérgyilkost. Téged pisztollyal szoktattak bilire? Bírom az ilyen okos embereket.

2018. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Párommal úgy jöttünk össze,hogy pár napos chat után már kezdet nála kialakulni érzelmileg,s találkoztunk is egyszer majd randira hívott és már az első randinkra mindketten egymásba szerettünk és már aznap hívatalosan párkapcsolatra emeltük . Ez mind másfél hét alatt jött össze azóta is tökéletes minden és közös lakhatásért dolgozunk éy imádjuk egymást.

Én 24N ő22F

2018. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Még hányszor irod ki?
2018. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!