Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezem vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezem vissza a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Még mindig szerelmes vagyok belé. Vissza akarom kapni. Hogy szerelmes legyen belém. De a leveleimre nem ír vissza, csak nagyon ritkán, akkor se túl kedves. Találkozást nem engedi meg! Nem vesztünk össze anno, csak 17 éves korunk óta együtt éltünk, és korai volt sajnos. De tom h Ő a nagy Ő!
2010. jún. 18. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Ő a nagy ő. Istenem ennek vége, fogd fel. Tudni kell lekopni. Ebből már semmi nem lesz.
2010. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem lévőnek, és sztem ha szalámis kenyeret eszel kend meg margarinnal mert ugy jobban csuszik, legalábbis én megszoktam...
2010. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt mindenre ez a megoldás? Feladni? Vagy a nők valójában nem is szeretik ha tepernek értük? Ezért van ennyi válás, mert mindenkinek az kell, amit könnyen megkaphat?
2010. jún. 18. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de ha nem ír vissza, nem kedves veled, nem akar találkozni, akkor minek erőltetni? Ha hiányoznál neki, akkor biztos máshogy reagálna.
2010. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt kidobott volna, nagyon bunkó volt velem, és beismerte utólag, hogy azért, hogy megutáljam! Csak e-mailba mert szakítani! Vagyis fél h megint kidumálom a dolgot! De érzem h szeret! Bármire hajlandó vagyok érte Az a baj, hogy számára az megalázó lenne ha utánam kéne jönnie h hiányzok, és ezért nem is fog még ha úgy is lesz, akkor sem! Ez ő maga mondta!
2010. jún. 18. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!