Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon a nők szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon a nők szeretik, hogyha egy idegen hapsi rájuk ír a külsejét dicsérik, de nem ismerkedés céljából, hanem csak úgy? Vagy inkább fura?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Hát most gondolj bele. Ha jó csajról van szó akkor naponta kap 50 ilyen seggnyaló posztot meg szívecskét az új profilképére. Ha meg nem akarsz ismerkedni vele akkor miért is jó ez neki?

Nekem férfiként sem tetszene. Ha tetszene a nő és úgy kezdene el dicsérgetni "csak úgy" akkor mihez kezdjek vele? Oké, kösz, akarsz mondani még valamit vagy könnyes búcsút vehetünk egymástól?

Ha pedig nem tetszene a nő akkor ugyanez a szitu annyi különbséggel, hogy nem bánnám, hogy nem akar semmit.

2018. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Ilyeneket én is kapok, élből letiltom a felhasználót.


Nem tudom, miért gondolják sokan, hogy olyan marha jó poén vadidegenek "bókjait" olvasgatni :D

2018. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Engem is bejelölnek időnként, próbálnak rám írni, annak ellenére,hogy még véletlenül sem kihívó a profilképem, a kapcsolati státuszom pedig kapcsolatban álló.

Nem szoktam válaszolni,ez már eleve jelzés értékű. sőt,el sem olvasom ezeket a leveleket.


Viszont abban nem hiszek,hogy egy pasi csak úgy, kedvtelésből, minden hátsó szándék nélkül ír egy lánynak a külsejét dicsérve. Mi célból?Mert unatkozik?

2018. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Engem kifejezetten zavar(na, ha ha haszálnám a fb-t, de már 2 éve nem megyek fel rá). Amíg használtam, addig én tényleg arra használtam, hogy az ismerőseimmel tartsam a kapcsolatot. Amikor ilyen random pasasok rámírtak, inkább a hátam közepére kívántam meg arra gondoltam, ennyire sivár az életük, hogy nem társkeresőn random ráírkálnak nőkre?
2018. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Az fb nem ismerkedos oldal

Meg szerencse h ram nem igazan irnak: ures profik kep nelkul :-D

Aki megis probalta az titolistas lett.

2018. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
A társkeresőkön szeretik, jó részük csak ezért is regisztrál oda, amúgy nem akar semmit, csak ego tuningolni.
2018. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az egotuning semmit nem jelent, ha random kis ocsmányságoktól jön, akik nő alakú bokorra is elélveznek.


Nekem a párom véleménye számít egyedül, csak az ő bókjai számítanak egotuningnak. Mindenki más mehet kommentelgetés helyett konnektort nyalni.

2018. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszerre örülnék és lenne fura is. 😃

21N

2018. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azonnali tiltás.
2018. júl. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!