Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen kevés a vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kevés a vonzó férfi? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés

Pedig külső terén nem tartom magam kifejezetten válogatósnak. A magasság sem számít (én magam is alacsony vagyok, nem találkoztam még nálam alacsonyabb pasival), testalkatot tekintve se vagyok finnyás, a túl izmos test például egyáltalán nem is tetszik. Hajat és szemszínt tekintve sincs ideálom.

Valamiért mégis nagyon ritka, hogy megfogna valami egy férfiben.

Nem vagyok biszexuális, de sokkal több csinos, vonzó (nem feltétlen annyira szép, de valamiért megnyerő) nőt ismerek vagy látok az utcán.


2018. júl. 10. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
Akkor leszbikus vagy. Na, most erre mit tudunk mondani?
2018. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

Mert a nőket úgy nevelik, hogy ez fontos, a férfiakat pedig úgy, hogy nem.

Majd ha gyerekeid lesznek(?), gondolj erre.

2018. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanannyi a vonzó férfi, mint a vonzó nő, csak a nőkkel szemben elfogadóbb a társadalom. Egy átlagos kinézetű férfi átlagos, nem vonzó. Egy tucatlányt a többség szépnek tart.

Plusz a nőknek általában kevesebb és hasonlóbb férfi jön be. Amíg a férfiaknál egy csomóan szeretik a duci, csontsovány, kismellű, nagymellű lányokat, addig fordítva ez nem igazán jellemző. Még egy lány szobáján sem láttam posztert túlsúlyos férfiről.

2018. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Pesten pl alig latni jo pasit..jo csajbol meg rengeteg van
2018. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez tök nyilvánvaló. Evolúciós oka van annak, hogy a férfiak miért nem szépek. A nők a szépek. A férfiaknak nincs szükségük arra, hogy szépek legyenek.
2018. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Igazából fordítva sem valami jó a helyzet. Ugyan sok a csinos nő, de nagyon sokszor a stílussal van a baj,ami lekezelő, flegma, vagy épp nem őszinte.
2018. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Az állatok többségénél a hím a szebb. Az jobban tetszene?
2018. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Hát akkor viszont leszbi vagy, ilyen egyszerű a dolog.

Vagy, ha én férfiként olyat írnék, hogy alig tetszik meg lány aki szembejön, de ennyi meg annyi jó pasit látok az számodra mit jelentene? Hetero vagyok, meg sem nézem a férfiakat, ellenben te nézed a csajokat és vonzónak találod őket.

Amúgy meg a te bajod, ha nem jön be egy pasi sem, nem a mi hibánk. Ha elmész a piacra és egy rekesz barack közül egyet sem találnál amit megvennél mert mindegyiken van valami kivetnivaló amit találsz akkor egyszerűen finnyás vagy. Dettó olyan lány aki manapság rohangál mindenfelé. 1000 férfiből nincs egy vonzó sem akit látnék, jaj... Majd akkor elkezdünk úgy élni, hogy a létező összes nőnek próbáljunk megfelelni oké?

2018. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem még egy csaj sem mondta, hogy kellene szerinte kinéznem, hogy az neki jobban tetsszen. Mondjuk nem is kérdeztem, de akkor meg mire panaszkodsz? Talán találják ki a gondolatodat?
2018. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak te látod így!
2018. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!