Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél miért top bugyiledobó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért top bugyiledobós bók még a mai napig, ha más nő/nők felé helyezed?

Figyelt kérdés

Teljesen be tudnak zsongni, ha azt mondják nekik, hogy szebbek valakinél, még ha a legjobb barátnőjéről is van szó.

Nem szemétség ez?



2018. júl. 11. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Vagy neked jólesik, ha azt mondják, hogy nem vagy valami nagy szám, van még 100 ugyanilyen?
2018. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De. Amúgy nőként mondom, én sem értem. Nálam abszolút nem pozitívum, ha úgy dicsérnek, hogy mást fikáznak. Nyilván egy "te vagy számomra a legszebb"-nek örülök, de ha így kiélezik, hogy szebb vagy a Marcsánál, Julcsánál, Borcsánál meg nézd, a Teri mennyire ronda / buta hozzád képest... főleg ha látszik, hogy csak azért dobja be, hogy minél gyorsabban lekerüljön a bugyi.
2018. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De hát bármilyen vagy, az az igazság, hogy "van még 100 ugyanilyen"...
2018. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenki tudja, hogy nem valami szuper különleges, de mondjuk ki akarja azt hallani, hogy tök átlag, vagy ugyanolyan mint xy. Akkor inkább ne mondjon semmit.
2018. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert a többség sajnos csak mással összehasonlítva tud valamelyest képet alkotni saját magáról. Gondolom, nem kell mondanom, hogy ez egy rendkívül alacsony önismereti szintet jelez.
2018. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokaknak taszító, amikor azt hallják, hogy "jobb/szebb/okosabb vagy mint a többi nő". Nem. Honnan tudná milyen "a többi nő" így am blokk? Mondja csak simán, hogy szépnek és okosnak tart, sokkal többet ér el vele. Legalábbis nálam mindig elásta magát az, aki így egy-egy személyhez vagy úgy egészében a többi nőhöz hasonlított.
2018. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 3


Ez nem igaz! Ahogy a dal is mondja, "Van, aki szebb, és van, aki jobb, De olyan nincs, aki én vagyok". ;)


Egyébként megmondom miért: mert rengeteg pasinak (!) és nőnek is van önbizalomhiány a külsejével kapcsolatban, amiért kapják mindenhonnan az ingereket, milyen a tökéeltes nő/pasi( plakátok, reklámok, TV, instagram, és egyéb médiumok..)


Ez mind tudatalatt rombolja picit sokaknál az önképet.


Magamról tudok csak nyilatkozni:

A fenti jelző elég negatív, és egyből meg is van a véleményem arról, aki ilyet mond - az el is ásta magát. ;)


Olyan bókok viszont nagyon is jól esnek a mai napig, amikor szimplán idejöttek, hogy "ne haragudj, de nagoyn szép vagy", meg hasonlók. ( Nem tartom magam egyébként hú de szépnek). Olyan is volt, hogy a barátnőim közül hozzám jött oda 2 srác, elég vicces volt, mert a másik megvárta, míg befejeztem a sráccal a beszélgetést, majd monta, hogy igazából ő is hozzám jött, csak nem beszéltek össze, ki melyik lányhoz megy oda. :D (Mondtam, hogy nekem barátom van, de ők szinglik, de így sem ment oda hozzájuk)


Szerintem aki eleve nem tartja magát egyáltakán szépnek, annál működik a fenti, mert mondjuk akkor jól esik neki, hogy megláttál benne valamit, pedig a barátnője talán "szebb" is. Ezt tudom csak elképzelni. Engem pl hidegen hagy, mert úgy ahogy elégedett vagyok magammal, nem érdekel hogy szerinted meyikünk a szebb.


Én akkor is szeretni fogom magam (nem egoista módon), ha neked a barátnőm tetszik jobban.


De ez én vagyok, több 100 másik nő nevében nyilván nem nyilatkozhatok. ;)

2018. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!