Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír mostanában annyit a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ő is, és én is dolgozok nap mint nap, távkapcsolatban is élünk, ő többször ráér és látom, hogy fenn van, és tudom, hogy amikor nincs semmi dolga, unatkozik, ilyenkor jól esne, ha írna vagy valami, van amikor én csak reggel tudom megnézni a facebookom meló előtt, akkor írok neki, és csak este tudom megnézni mit írt, és látom hogy kb arra reagált amit írtam neki reggel, napközben is írhatna attól függetlenül hogy én nem érek rá.

múltkor elpanaszkodtam neki magam elég rossz napom volt,akkor persze nem ért rá válaszolni,de közben beszéltünk másról is, de arra amit írtam nem válaszolt semmit

régen többet írt, szexben is kezdeményezett, most mindent csak én, kezdem unni,és rossz ez nekem, volt most az elmúlt időszakban egy két vitánk talán ez lehet a baj?

múltkor elég fáradt voltam 12 órás műszak után felívtam, hogy érdeklődjek felé, megkérdezzem mikor megy fodrászhoz erre lecseszett és rám nyomta a telefont, hogy "figyelhetnék jobban oda, ma megyek"

rosszul esett mindig érdeklődök kedves vagyok és ezt kapom tőle. nem értem néha.

majdnem minden második héten kirak egy közös képet rólunk szeret stb, de ezekkel teljesen lelomboz, és hiányzik az, hogy néha ő is kezdeményezzen, vagy kicsit jobban érdeklődjön érezzem a törődést.

kicsit érzelmesebb srác vagyok,nekem ez kell.

ekkora nagy probléma? :(



2018. júl. 11. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Azért nem ír mert ő sem kapna választ az üzeneteire, hiszen úgysem tudsz neki válaszolni.

A többiből meg, tik-tak, tik-tak, ennek a kapcsolatnak hamarosan vége.

2018. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mit tesz ki a facebookra, semmit nem jelent, az emberek többsége színházat játszik a facebookon.


Nőként írom, hogy bár a fodrászos dolog eléggé sértő lehetett, én sem szeretek a párommal chatelni, mert telhesen máshogy jön le valami írásban, mint élőben.

2018. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
A nagy probléma az hogy nem ülsz le vele ezt így megbeszelni.
2018. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Mondjátok már meg, hogy ti jósok vagytok vagy mi a fene? Az első válaszoló ontja itt az alaptalan hülyeségeket nem eggy kérdésnél! Honnan tudod te, hogy tik takk tik takk van minden kapcsolatnak amikor nem ismered sem a lányt sem a gondolatait és a problémáit?
2018. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifogyott a témából, már mindent megbeszéltetek, nincs új a nap alatt, és kerüli a kínos csöndeket.
2018. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Úgy nevezik: logika, racionális gondolkodás, tapasztalat és következtetés. Sok minden aminek itt nagyon sok ember híján van.


Távkapcsolat, a lány alig ír, szexet nem kezdeményez, vitázik, feszültséget generál, rácsapja a telefont a párjára különösebb ok nélkül.


Meglátásom szerint már teljesen elhidegül, inkább csak elvan a párjával, a face-re azért rak ki képeket mert éppen unatkozik és nosztalgiázik milyen volt régen a kapcsolat.

Amúgy honnan tudod, hogy nem jós vagyok, ha nem ismersz? Mert, ha telepata akkor inkább olvasd ki a lány gondolatait és a kérdésre válaszolj az "okosságaid" helyett.

2018. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!