Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném megmenteni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megmenteni a kapcsolatom. úgy érzem elhidegültem a páromtól, Szeretem de mostanában nincs kedvem annyit vele lenni. Menthető még ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal eléggé vitás kapcsolat volt mindig is de szeretjük egymást.viszont az utóbbi időszak nagyon nehéz volt mindig feszült voltam mellette sok volt a vita mivel én elmondtam neki a problémám h most valami nem jó több otthon töltött időre vágyok (nem vagyunk összeköltözve)a munkám mellett nem csak mindig vele lenni.úgy érzem erre nagyon rástresszeltünk mert nekem mindig csak ezen jár az eszem egyszerűen nemtudom h most csak enyhült a láng vagy csak besokalltam h kicsit laposabb lett a kapcsolat és mellette kifáradok a munkában.és plusszba még sajnos a szex se megy most nekem egyszerűen nincs kedvem a dologhoz :( szerintetek?

2014. márc. 30. 21:53
 1/5 aaaaaaavbnn ***** válasza:
öregszel....vagy pedig nem vagy szerelmes..párkapcsolat? hát nem tudom....
2014. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát max annyira nem vagyok,de szeretni szeretem nem ugy tekintek rá mint egy jó barátra.
2014. márc. 30. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek, szakítsatok, mert ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2014. márc. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2014. márc. 31. 13:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet az is h csak hullámvölgy.valakinek volt már hasonlò?
2014. márc. 31. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!