Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 honapja vagyunk egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 honapja vagyunk egyutt a baratommal, es mostanaban nem akar annyit talalkozni velem, mint regen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Elutazik, es azt mondja csak egy napra, de kozben kettore ment el. Aztan ha talalkozunk, regebb egesz nap egyutt voltunk, de mostmar azt mondja hogy varom hogy lassalak, es hogy talalkozzunk, de ne egesz napra. 4 orat ha egyutt vagyunk, es utana megy a baratokkal. Segitsetek! Hogyan tudnam visszacsabitani? Normalis valaszokat kerlek!

2012. szept. 1. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem jó a kérdés. "Hogyan tarthatnám meg továbbra is?" -> Ne mássz rá, adj neki életteret!
2012. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, szerintem megunt téged!
2012. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nee mássz rááá. Mindenki más de én is olyan pasi vagyok amikor kell élttér h haverokkal elmenni bulizni csajok nélkül. De ettöl függetlenül a csajommal vagyok mert szeretem s sok programot csinálunk. A napi 4 óra az kevés mert aki szerelmes az mindig a másikkal lenne. HA nemváltozik a dolog akkor keress másik pasi után 22F
2012. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!