Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A menyasszonyod leánybúcsúján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyod leánybúcsúján mi az amit még gond nélkül elfogadnál és ha a párod megtenné még nem okozna gondot a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha belenéznének a Sas kabaréba.
2018. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így felmerül, akkor ott rohadt nagy probléma van.
2018. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Poénos feladatok, idegen pasik x-y indokkal való leszólítása, hülyülés/röhögés/bulizás velük, ivás. Nagyjából ez volt az én legénybúcsúm (nyilván nőkkel), ugyanez a feleségemtől is mehetett volna, csak ő nem akart mászkálós bulit, egy barátnőjénél rúgtak be.
2018. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:
95%

Ugyanazokat, mint az élet összes többi napján és estéjén. A legény/lánybúcsú semmire sem jogosít fel senkit.


Az aktuális párom tudná, hogy hol a határ, mert nála is ugyanazok az elvárásai, mint nekem. Tehát nem kellene külön megkérdeznie.

2018. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Bármi, amihez nem kell férfi és nem leszbülés.
2018. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Én megelőzném ezt a kérdést. Miért foglalkoznék azzal, hogy mit csinálnak? Én bízom a páromban, ő, mint egy autonóm, felelős személy, majd szépen eldönti, hogy mi az, ami neki belefér. Ha elmeséli, elmeséli, ha eltitkolja, eltitkolja.


Nyilván nem örülnék, ha valami egészen extrém dolgokat művelnének, de ettől függetlenül cseppet sem aggódok emiatt.

2018. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!