Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év alatt tényleg ingyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatt tényleg ingyenes az abortusz?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem vagyok kiskorú és nem kívánt terhességem sincs, csak ezt hallottam és kiváncsi lettem
2010. jún. 18. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes.
2010. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sőt! Ha az édesanyjával együtt csináltatja családi kedvezmény is jár!


Egyébként hallottam olyat, hogy az első abortuszt ingyenessé akarják tenni. Nem tudom mi lett belőle.

2010. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Funktasztikus ***** válasza:
59%

pont ingyenes?:D az orvosoknbak ebbl van jo kis summályuk mivel a tizen évesek nem szeretnek védekezni.. azt hiszeed pont ez elsz ingyenes mikor ebböl jön a sok pénz?:D


nem hiszem hogy ingyenes

2010. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy kiskorúaknál nem kezdi el a "családsegítő pszichológus" (elfelejtettem a hivatalos megnevezését) győzködni, hogy talán mégis jobb lenne megtartani, hanem szó nélkül megcsinálják, ha kéri. Nem ezt értetted félre?
2010. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
egyik ismerősöm 16 évesen gyógyszer mellett esett teherbe és még ugyis fizetnie kellett...
2010. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes és az sem igaz, hogy a 18 éven aluliaknak nem kell elmennie védőnői elbeszélgetésre. ez a protokoll és ez alól SENKI SEM kivétel! a terhesség megszakításáról minden esetben jegyzőkönyv készül, ha 16 ha 40 éves az illető és ezt a családvédelmis védőnő állítja ki.
2010. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!