Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fogamzásgátló szedése...

Ha fogamzásgátló szedése melet esek teherbe, ingyenes az abortusz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az és nincs is rá szükség! Ha fogamzásgátló mellett meg tudtál termékenyülni, akkor biztos lehetsz benne, hogy a babád nagyon erős, egészséges. Nekem is fog. gátló mellett jött össze a baba és 2 hónapig nem is tudtam, hogy ő van, de az orvosom elmondta, hogy nem lehet vele gond. A kislányom már 2 éves és makk egészséges... Ha abortuszt kérsz, bizony ki kell fizetni a 30 ezer Ft körüli összeget.
2010. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Hiszen nem bizonyítható, hogy tényleg rendesen szedted, nem maradt ki egy szem sem, illetve akkor vetted be, amikor kellett volna. Csak akkor ingyenes, ha egészségügyi probléma miatt szükséges, pl. magzatelhalás.
2010. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszolótól szeretném kérdezni:hogy vetted észre,hogy terhes vagy???
2010. aug. 27. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Rutin vizsgálatra mentem a nőgyógyászhoz,mert spirált akartam felrakatni... képzelheted, hogy majdnem leestem a nőgyógyászati székből, mikor a dokinő megszólalt, hogy nagyobb a méhem, úgy néz ki, nem kell spirál, itt baba van...:))) Máig nem bánom,hogy így lett:D
2010. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó: ez nagyon édes :)
2010. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!