Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzasgatlo szedese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzasgatlo szedese mellett lesz valaki terhes, akkor tenyleg ingyenes az abortusz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ugyanis rá van írva,hogy nem nyújt 100%-os védelmet és nem kényszerből szeded be,hanem mert te így látod jónak.Tehát vállalnod kell a felelősséget.
2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:
81%
nem, de a gyártót fenyegetheted perrel, lehet, hogy bejön. félnek az ilyen nagy cégek a botránytól. persze csak akkor, ha dokumentáltan beszedted.
2011. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem csak egy abortuszom volt,és az ingyenes volt.Ugyanis terhesen műtöttek,és senki nem vette észre.Mivel altattak,és több gyógyszert is kaptam így a terhességet orvosilag sem javasolták.Ingyen el is végezték..Én hallottam hogyha valaki gyógyszer szedése mellett esik teherbe annak szintén nem javasolják a terhességet,mert nem tudni milyen komplikációk léphetnek fel..De hogy ingyenes lenne az abortusz?Azt nem hallottam.
2011. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
@napietus: így nézne ki a per: "rá van írva a betegtájékoztatóra, hogy előfordulhat terhesség? Igen. Köszönöm, nincs több kérdésem".
2011. júl. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 napietus ***** válasza:
100%
utolsó, ha jog szerint nézzük, tényleg, de mint írtam, a legtöbb nagy cég inkább enged, hogy elkerülje a botrányt, mégha nincs is a panaszosnak teljesen igaza. tapasztalat, bár más téren :)
2011. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
persze, még fizetnek is a terhes kis rib@ncoknak ×Đ
2011. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Az első ingyenes, utána ha jól tudom 40ezer, de lehet tévedek
2011. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Istenem, anyádnak fizettem is volna, ha megcsináltatja!


Apád voltam

2011. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első sem ingyenes...vannak olyan esetek,amikor ingyenes az abortusz,de az nem sűrűn fordul elő.Amúgy nem hiszem,hogy nem menne bele egy perbe a cég.Tuti megnyerné,mert fel van tüntetve a betegtájékoztatón,hogy nem véd rendesen,így simán megnyeri és még perköltséget sem kéne fizetni,ha megnyerik.
2011. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!