Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan ritka az érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TrollBoa kérdése:

Miért olyan ritka az érdekes személyiségű nő?

Figyelt kérdés

Kicsit kevésbé offenzíven teszem fel ugyanazt a kérdést.

Szóval a lényeg az volt, hogy a legtöbb nőt nem érdekli igazán semmi más, mint a ruházkodás, szépítkezés, párkapcsoltai ügyek és az egymással való rivalizálás. Érdekelne, létezik-e olyan nő, akiben van belső fogékonyság ezeken kívüleső témák iránt is. Ha igen, ők mikkel foglalkoznak, mit dolgoznak, mik érdeklik őket?



2018. jún. 18. 10:28
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
10%
Tényleg kevés dolog érdekli őket, lehet van kivétel, de nem sok. Én pl azt figyeltem meg, hogy ha valamelyik nőt érdekli valami, akkor csak árról hajlandó beszélni, és a pasi felé semmilyen empátiát nem gyakorol.
2018. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem több nőt ismerek, mint te, és nem csak látásból. Nem ismerek olyan lányt, akit csak a fent felsorolt dolgok érdekelnek.
2018. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
38%
Adom a kérdést. Való igaz, hogy nagyon kevés az érdekes, izgalmas, fejlett intellektusú nő. Én megismertem nem régiben (neten) egy ritka kivételt (legalábbis annak gondoltam), aki tanult, okos, jó humorú, érdekes, izgalmas nő és abszolút nem felszínes, nem ragadt le a többség által képviselt felszínességnél, mindig pezsgett köztünk a levegő, viszont ő meg érzelmileg defektes, csúszik a kuplungja. Előrébb voltam vele? Nem. Azt tapasztaltam, hogy amelyik nő racionális téren intelligens, okos, jó nyelvérzéku, tehát tényleg ilyen szempontból meg tudja állni a helyét a világban, az emocionális szempontból egy csecsemő, kisgyerek szintjén mozog. Sajnos ritka az, hogy a komplett csomag rendben legyen.
2018. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

1-es:


Ezt mondjuk én sok férfi-ismerősömnél is megfigyeltem, ez inkább a nárcimus egyik jellemző tünete, nem annyira a női nemé. Vannak barátaim, akik gyakorlatilag olyanok, mint egy magnó, ami csak mondja a magáét, ha én beszélek, addig mintha lenyomnák a PAUSE gombot a magnón, megvárja türelmesen, hogy én is elmondjam a magamét, de nem reagál arra, csak folytatja a monológját.


A nőismerőseim, barátnőim reagálnak a témáimra, de valahogy semmi nem köti le őket mélyen, nem tudják magukat elfoglalni semmivel, csak rövid időre, akkor is inkább azzal, amivel épp én foglalkozom.

2018. jún. 18. 10:43
 5/53 anonim ***** válasza:
80%

Engem ezek érdekelnek/hobbik:

-kézműves dolgok (varrás,szobrászat)

-könyv olvasás/írás

-hobbifotózás (leginkább a természetes dolgokat,élőlényeket)

-sorozatok (főleg az olyanok amikben egy kis tudomány,történelem is van de a humor kategória sem áll tőlem messze)

-érdekel a filmkészítés folyamata,a benne rédztvevők szerepe (ezt többnyire videókból követem

-szeretem a számítógépes játékokat,lehet akár online (LoL,Hearthstone,Heroes of the Storm) vagy offline (Sims3)

-olykor-olykor nyomon követem a politikát,de igyekszem benne nem agresszíven helyet foglalni

-sok biológia témájú dokumentumfilmet,könyvet szeretek és tanulok belőle

-a kortárs alkotású egyedi amatőr rövidfilmeket gyakran nézem

-szeretek álmodpzni és a jövőmet tervezni illetve érdekel a sport és a testtedzés is

-állatbarát vagyok

-szeretek a természetben lenni,kirándulni


Nem tudom ezek alapján érdekes e a személyisègem,de a kérdésed megválaszolhatatlan,lévén nem ismerheted minden lány személyiségét. Abban igazad van,hogy van egy réteg akik csak a telefont nyomkodják,de azokon is tudni kell túllátni. Sok értékes nő van,de ők nem feltétlen találhatók meg mindenhol. Ne a villogó sokaságot nézd. Inkább próbálj keresgélni másmilyen területen. Pl menj be egy könyvtárba,ott biztosan akadnak.

2018. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
91%
Milyen egy érdekes személyiségű nő? Engem és még rengeteg nőt érdekel sok minden azon kívül, amiket te felsoroltál. Ugyanakkor mindenkinek más az érdekes, más kelti fel a figyelmét. Én is kaptam meg, hogy "ezt csinálod szabadidődben? :/ "
2018. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
91%
szerintem férfiból sincs sok "érdekes személyiségű". sőt, tán még kevesebb mint nőből...
2018. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem én nem vagyok tipikus nő, férfias hobbim van és csak annyira érdekel a "szépítkezés" ,hogy jó stílusom legyen és kész. :D Néha azt érzem inkább férfinak kellett volna szülessek,de végül is így érdekesebb vagyok. Ettől függetlenül nem keresek párkapcsolatot és tökéletesen érzem magam a bőrömben. Az érzelmi intelligenciám is inkább a férfiakéhoz áll közelebb, nem szeretem kimutatni az érzéseim és előfordul,hogy passzív agresszív vagyok.

Én mindenkinek azt tudom tanácsolni hogyha magához hasonló párt akar találni akkor ott keresgéljen ahol szívesen tevékenykedik. A közös hobbi jó kiindulás, bármi is legyen az.

2018. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
24%

Mert így szocializálódtak. A legtöbb nő már kiskorában azt tapasztalja, hogy a szépséggel is elérik az érdeklődést, szóval nem ölnek bele rengeteg energiát a dologba. Plusz úgyis lesz több jelentkező akkor is, ha nem nagy társalgók.

Viszont azt tapasztaltam, hogyha egy nő érdekes személyiségű, akkor nagyon az.

2018. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
90%
Engem nőként rengeteg dolog érdekel és szinte bármilyen témáról lehet velem beszélgetni. Az ismerettségi körömben is hasonló nők vannak. Szerintem rossz helyen keresgélsz.
2018. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!