Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen már, hogy megbeszélj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen már, hogy megbeszéljük egy lánnyal, hogy összebújva alszunk, mert jó érzés, aztán kiakad, mert feláll a farkam?

Figyelt kérdés

Inkább most hazaindult így kettő órakkor.

Az egy dolog, hogy megígértem, hogy bújáson kívül nincs semmi intim dolog, petting, tapizás, szex, de a merevedésemet nem én irányítom.

Rendesen kiakadt, hogy nem igaz, hogy nem lehet normálisan csinálni, ahogy megbeszéltük.

Van olyan nő, aki komolyan azzal sincs tisztában, hogy ezt nem én irányítom? Mégis mire várt, amikor a mellei kb. a számban, a combja a derekamon volt, és az egész teste végigsimult rajtam, ahogy átkarolt?

Mindezt kb. egy ilyen pizsamában [link]



2018. júl. 13. 02:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Csak tette az agyát.. ki akarta provokálni.. nem hülyék a nők.. csak így könnyebb a lelkiismeretük, ha ők "nem tehetnek róla". De mivel nem kaptad el így hoppon maradtál.
2018. júl. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Mókás :D pedig ez egy bòk :)
2018. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Hp..

36N

2018. júl. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nem vagytok nagykorúak.
2018. júl. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Furcsa hölgyemény lehet. Én is inkább bóknak venném. :) Ne törődj vele. Nem tudott a helyzettel mit kezdeni.
2018. júl. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Én pont, hogy imádom és büszke vagyok arra, ha ennyire egyszerűen be tudom indítani a barátom. Nekem ez inkább pozitív visszajelzés, de szerintem ezzel a nők 90%-a így van.
2018. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez a nő szűz, akár hogy is állítja magáról, hogy tapasztalt.
2018. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb.olyan,mint sz egyik csaj, aktivel ismerkerdtem régen, szóba került a szex téma, aztán még megvolt haragudva rám,hogy nem vagyok szűz, mert ő úgy gondolta, hogy majd együtt veszítjük el. Persze,biztos tudtam évekkel előtte,hogy majd ismerkedni fogok egy lánnyal,akinek ilyen számdékai vannak.:)
2018. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Utolsóra reagálok, annyira kár, hogy nem egy gyönyörű szép lánnyal vesztettem el aki ugyan úgy szűz :/

Lett volna rá jelöltem, csak más is képbe jött...

2018. júl. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 peca1000 ***** válasza:
73%

Úgy aludni, hogy kizárni a szex lehetőségét, már ez beteg dolog.


De hogy egy felizgatott férfinak feláljon a farka, és ezen kiakadni?


Úgy vágtam volna ki a csajt, hogy még ma is sírna.


Az ilyet hívják úgy, hogy szűzku....va.


Könnyet se ejts miatta, vedd úgy, hogy egy selejt nőszerű valamire pazaroltad az értékes idődet.

2018. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!