Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok és van egy olyan gondom hogy ha feláll a péniszem akkor nem tudom lehúzni a bőrt, de ha nem áll fel akkor letudom. Ahogy nő ez változni fog mert ez nem valami jó érzés?

Figyelt kérdés
Próbáltam már úgy is hogy mikor nem állt fel akkor lehúztam a bőrt felállítottam és akkor viszont feszült a bőr és eléggé fáj.
2011. jan. 6. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Változni fog. Ha nem változna akkor sebész segít rajta. De előbb még várj vele 4 évet :D Nekem is így volt, most meg már kint a makkom ha áll ha nem áll :DD
2011. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy fitymaszukulet, sztem varhacc meg par evet, de ha nagyon zavar ako menj dokihoz
2011. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg jobb minél előbb orvoshoz menni, azért, hogy ha 'használni' kéne, ne feszélyezzen a dolog. Tudom, hogy kínosnak tűnik erről beszélni a szülőkkel, de inkább most, mint később.
2011. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem Neked fitymaszükületed van. Mielöbb fordulj, urologus szakorvoshoz. F.
2011. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fülünyúl ***** válasza:
fitymaszűkület -> urológus -> kés
2011. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy minél előbb menjetek el vele orvoshoz, majd ő megmondja, hogy mi is a teendő. Hidd el jobb minél hamarabb, főleg amíg nincs barátnőd!
2011. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat, de azért még reménykedek abban hogy ahogyan nő úgy fog változni,de ha mégse minden féle képpen elmegyek orvoshoz

2011. jan. 7. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:
És akkor még évekig fogsz szenvedni, csak mert reménykedsz? Így addig nem lesz kellemes se az önkielégítés, se a szex, sőt egyenesen fájni fog, mint ahogy írtad, hogy már most is fáj. Hidd el nem hülyeségből írtuk, hogy beszélj a szüleiddel, hogy menjetek el orvoshoz. Tényleg menjetek el, attól még bajod nem lesz, és az orvos megmondja, hogy kell-e valamit tenni vele, vagy sem... Nem kényszeríthetünk persze, de csak jó szándékból erőltetjük... :)
2011. jan. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Húzogasd csak szorgalmasan, egy két év és bejáródhat.

;-))

2012. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem oldódna meg a gond,...

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


...itt találsz segítséget!

2012. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!