Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor melegnek nézek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melegnek nézek ki vagy ez a badoo oldal direkt nem segít az ismerkedésben, hogy fizessek be? :D

Figyelt kérdés

Regisztráltam a badoo nevű társkeresőre, 3 hét alatt egyetlen ember nem nézett rám. Mondom jó, akkor poénból beállítom hogy fiúk is érdekelnek, erre 2 nap után már 20an tetszikeltek, mind férfi. :DD Ez mi a franc?


Egyébként nem nézek ki melegnek, teljesen normális átlagos ember vagyok.



2018. júl. 13. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy kamu a badoo. Hasonlóan jártam én is. Szerintem csak férfinak tudnak tetszikelni... vagy passz.
2018. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok a meleg férfi.
2018. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon egyszerű. A Tinder is ilyen.

A következő a helyzet: Vannak férfiak akik mindenkit, odanézés, válogatás és bármi előszűrés nélkül elhúznak tetszikre. Ezzel növelve az esélyeket, hogy akik visszahúzzák őket, azok közül majd válogatnak.

A másik, a szép lányok nem fognak húzogatással szöszölni, max az első napon. A későbbiekben annyi üzenetet kapnak, hogy örülnek ha a végére érnek.

2018. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is egyszer jártam így.

Csak kíváncsiságból, mondom rászűrök hogy férfiak érdekelnek, fel akartam mérni a környékbeli "konkurenciát".

Megnéztem 3 profilt, utána napokon keresztül jöttek tőlük a tetszikelések, ismerkedős üzenetek, stb.

Csak akkor esett le hogy ha férfiként férfiakra keresek rá, akkor olyanokat ad fel, akik nem a szebbik nemet preferálják :-P


Bezzeg ha a nőket nézem, írok nekik üzenetet, jó esetben 10-ből 1 válaszol. Ez van...

2018. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó dettó ugyanezt tapasztalom.
2018. júl. 13. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:

1) Mert férfiak, nekik "kell" kezdeményezni.

2) Gondolom a melegeknek kevesebb esélyük van, társkeresőkön kívül. Max melegbárok, művészeti kiállítások.

3) Sokkal több férfi van, és többségük komolyan is gondolja. (Most mindegy, hogy mi a "cél").

2018. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapjaiban egyet értek az utolsóval. Annyi kiegészítés még:


“Egyébként nem nézek ki melegnek, teljesen normális átlagos ember vagyok.”


Megsúgom, a melegek sem néznek ki máshogy mint a normális átlagos emberek. Azért mert csak azokról tudod, hogy melegek akikről ordít, az nem egyenlő azzal, hogy mindenki így néz ki.

Tudom, számodra ez nagyon mellékes, de azért leírtam.

Amúgy meg igen, az a helyzet, hogy mivel a melegek nehezebben tudnak ismerkedni így jobban megragadnak minden lehetőséget, szemben a nőkkel, akiknél már addig bepróbálkoznak 3-an, míg kiviszik a szemetet a házból.

2018. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#4 nem csak egy nő lehet szép lol
2018. júl. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!