Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szeretni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szeretni? Vagy ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ha szerelmes vagyok határozottan tudom hogy szeretek valakit. De ha nem akkor egyszerűen nem tudom hogy szeretem e. Mármint tettekben megnyilvánul. De valahogy mégis kétségeim vannak.


Fontos nekem hogy akivel jelenleg vagyok jól erezze magát velem. Boldog vagyok vele, próbálok oda figyelni ra. Eszméletlenül jól érzem magam vele es ez kölcsönös. Alig várom hogy írjon ha nem ir akkor folyton azon filozok h miert nem ir mit csinal hol lehet. Nagyon sokat gondolok ra. Megsem tudnám azt mondani a szemebe hogy szeretem. Nem érzem határozottan hogy szeretnem. Velem van a baj? Ti mit gondoltok ezek alapján?



2018. júl. 13. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy eddig még, nem tudtál senkit igazán szeretni. Csak akartál.
2018. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es ezek alapján szeretem ot vagy sem? Lehet h a szerelem hiányzik nekem. Es ahhoz képest merem a szerettetett
2018. júl. 13. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még nem is voltál szerelmes, csak örültél, ohgy van valaki aki szeret.

És, hogy van valaki akit szerethetsz.

Szóval lehet, hogy csak az öröm a boldogság, hogy van valakid és nem vagy egyedül, és valakinek adhatsz puszpusz meg odabújhatsz mellé és mosolyoghatsz.

2018. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Ha boldog vagy vele, jól érzed magad vele, alig várod hogy jelentkezzen, nagyon sokat gondolsz rá, akkor hogy-hogy nem tudod, hogy szereted-e?


Esetleg előző kapcsolatod okozott csalódást, hogy nem mersz szeretni igazán? Hány évesek vagytok?

2018. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ez is benne van hogy kicsit parazok. De ettől függetlenül nem zarkozom el. Jopar kapcsolaton tulvagyok mar. Voltam mar igazan szerelmes tudom hogy mi az. A probléma ott szokott kezdődni mikkor elmúlik részemről a szerelem. Soha nem lesz belole szeretett. Szerintem en nem tudok szeretni vagy nem tudom mi a baj velem.
2018. júl. 13. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok tanácsolni, hogy túlagyalás helyett csak élvezd ami van. Ha a másik kölcsönösen kedvel téged, előbb-utóbb haladtok valamerre. A szeretet nem olyan mint a szerelem, nem lángol úgy, viszont biztonságérzetet ad és nyugalmat. Ez szerintem fontosabb mint a folyamatos "pillangók" a gyomorban. Ne címkézd fel szerintem hogy mi micsoda, arra figyelj te hogy érzed magad a kapcsolatban. Szeretni egyébként mindenki tud, inkább a hogyanban van különbség.
2018. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem , nem tudsz szeretni, hanem őket nem tudtad szeretni.

Az ami utána maradt az kevés volt. Nem maradtak eléggé fontosak számodra, nem találtad már elég érdekesnek.


Ennyire egyszerű bármilyen fura is, hogy "egyik sem volt eddig a hozzádvaló"

2018. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A szívedben kell igent mondani a másikra.

Amíg ez nem történik meg, igazi szeretés nehezen van.

2018. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!