Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soha nem leszek képes szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem leszek képes szeretni?

Figyelt kérdés
15 évesen volt az első komolyabb barátnőm. Soha, nem szeretem még annyira senkit sem. Akkoriban nagyon érzelmes srác voltam. Sokáig azt hittem ez a kapcsolat egy életen át fog tartani. Azóta, jó pár kapcsolaton túl vagyok és már teljesen máshogy látom a dolgokat. Probléma az amíg szerelmes vagyok minden jó a kapcsolatomba. De ahogy elmúlik, egyszerűen nem tudok meglenni az a lány mellet. Folyamatosan kívánkozom ilyenkor más lányok felé. Pont ezért lett vége a 4 éves kapcsolatomnak. Nem akarok senkit sem bántani vagy átverni... Ez 6 hónapja volt, és azóta csak rosszabb lett a helyzet. Az hogy most már könnyen szerelmes leszek valakibe már nincs. Félek közel engedi magamhoz másokat, nem miattuk hanem magam véget. Jelenleg ott tart a helyzet, hogy tökre le sz*rom őket. Nem keresem, nem írok nekik. Viszont nagyon érdekes hogy mikkor együtt vagyunk. Nagyon jól eltudunk beszélgetni, és én is érdeklődöm. Szóval ilyenkor minden chill.
2018. máj. 30. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szépen beleestél saját magad által kreált csapdádba. Véget ért annak idején egy tini kapcsolat, nevezzük most azt a csúcsnak. Onnantól kezdve szépen bebeszélted magadnak a negatív dolgokat és mára már a béka s..gge alatt vagy, saját magad miatt. Te csináltad ezt magaddal, nem más.


Beleestél a gödörbe, most húzd is ki magad.

2018. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.


Én kicsit azt is érzem h megpróbálod erőltetni. Mi lenne ha csak ismerkednél? Ezt a szerelem dolgot most felejtsd el, csak próbálj úgy ismerkedni h tényleg jól érzitek együtt magatokat. Barátkozz. Ha jön egy olyan lány, úgyis előbb utóbb észreveszed h nem tudsz szabadulni tőle fejben.

2018. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!