Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szinte minden nőért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szinte minden nőért sorban állnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Még az átlagosokért, sőt, az átlag alattiakért is? Minden nőt legalább tízen megbámulnak, és páran le is szólítanak az utcán egy átlagos nap? Ha pedig kimozdulnak valahova, konkrétan menekülniük kell a rájuk rontó férfihad elől?
2018. júl. 14. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem :)

Még csak az kéne.

2018. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Ezt az eszeveszett hülyeséget ki találta ki?
2018. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez így lenne egy nő nem mászkálna az utcán. Ideje lenne szocializálódni.
2018. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Honnan szedtek ossze ennyi hulyeseget😂
2018. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Pfff... Ha ez így lenne, akkor szerintem a nők túlnyomó része inkább bezárkózna a pincébe és vállalná, hogy ott éli le a hátralévő életét. Legalábbis én biztosan. Komolyan nem értem, hogy egyesek honnan szednek ennyi baromságot...
2018. júl. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

jaham

ide áll a sor a sarokig

igaz ma akciós a sör .,..


:D

2018. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem kell ennyire teátrálisan beállítani.

És igen, úgy gondolom, hogy a nők tőbbségét megkörnyékezik a férfiak. Hetente 1-2 férfi biztosan leszólítja élőben, társkeresőn pedig hetente 50-100 levelet biztosan kapnak ismerkedési szándékkal. Értem ezt a 20-30 közötti lányokra/nőkre.

De, hát ezen az oldalon már megszoktam, hogy egyik kérdésnél arról van szó, hogy unják a rengeteg neten bepróbálkozót vagy, hogy élőben is le vannak szólítva, de ennél a kérdésnél már úgy van beállítva mintha a kutya sem nézne rájuk vagy szólna hozzájuk.

2018. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7-edik. Szerintem ez sem igaz h heti 1x 2x leszólítják vagy több száz levelet kapnak... max ha szép a másik megbámulják. De egyébként nem nagyon divat ez az utcán/buszon/kocsmában odamenni a másikhoz. Egy nagyon szép és kedves lány barátnőmhöz sem mennek oda hetente pedig ő azért átlagon felüli.
2018. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg egy sportos férfinak vonzó lenne egy elhízott 120 kg-s nő?


Inkább húzzál dolgozni kérdező, azzal többre mész, mint pl. ezzel a h..lye kérdéssel.

2018. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
A társkeresőkről nem tudok nyilatkozni, mert sosem próbáltam. Ugyanakkor ezt az "utcán leszólítják" dolgot én sem értettem soha... Az embert megállíthatják a utcán azért, mert pl. szórólapot osztanak, útbaigazítást kérnek, megkérdezik az időt stb., de nem tudom elképzelni, hogy egy teljesen ismeretlen ember odajön hozzám és mondjuk meghív egy kávéra, hogy meg szeretne ismerni. Azért nagyon nagy mázli kell ahhoz, hogy ebből tényleg legyen valami, mert szerintem a többség azért van az utcán (pl. egy park, ahol sétálgatnak, pihennek stb. az azért más), mert megy valahová pl. munkába, iskolába, egyetemre, találkozik valakivel, könyvtárba, állomásra stb. és nem biztos, hogy belefér egy gyors spontán randi... Valamint szerintem sokan elég bizalmatlanok is lehetnek egy idegen irányába, akiről nem tudnak semmit és csak úgy megállítja őket az utcán. Engem soha senki nem szólított még le az utcán ismerkedési szándékkal és egyetlen barátnőmmel sem történt még ilyen, pedig szerintem egyikünk sem ronda. Nekem sem jutna eszembe ilyesmi, pont azért, amit írtam.
2018. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!