Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni ezt a véleményt, hogy a férfiak nem válogathatnak az csak a nők kiváltsága lehet?

Figyelt kérdés
Nem egyszer hallottam ezt a kijelentést és kizárólag csak férfiaktól. Saját maguktól veszik el a jogaikat? Alap, hogy az ember megválogatja, hogy kivel szeretne együtt lenni/élni még akkor is, ha esetleg ez évekbe telik.
2018. júl. 12. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy általánosított baromság. Az tény, hogy nem minden férfi válogathat talán ugyanolyan könnyedséggel, de én például egész életemben tudtam válogatni...
2018. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
A ferfiak is ugyanugy valogatnak. Ezt arra szoktak erteni talan, hogy a ferfi kezdemenyez, a no pedig dont. De elfelejtik, hogy az, hogy kinel kezdemenyeznek is mar valogatas. Nyilvan nem veletlen nem Hájas Hildegardnal hanem Bomba Bettinel, erted.
2018. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Én válogatós vagyok. Pl dagadtakkal, cigányokkal, hisztérikákkal nem állok szóba. :D Persze ha ezt megmondom akkor én vagyok a bunkó férfi. És itt is most úgy le lsz értékelve ez a válasz hogy csak naaa.
2018. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy kettes írja. Miután válogattunk, minket válogatnak. Ez ilyen.

31/f

2018. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Semennyire, ez csak a gyakoris szűzkommandó kényszerképzete, mert ők megdugnák ugyan még a guruló almát is, de senki nem akar leállni velük.

Normális férfi megválogatja a partnereit.

2018. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Vannak férfiak, akiknek nincs sok választási lehetőségük (külsőjükből, csóróságukból, lúzerségükből adódóan), őket vagy kiválasztja egy nő vagy pedig nem, és az utóbbi a gyakori. Tesóm a külseje miatt ebbe a kategóriába tartozik, életében egyetlen nő volt hajlandó ránézni, azt a csajt el is vette feleségül, mert nem válogathatott, pedig hát az a csaj... No comment. Én szerencsémre sokkal előnyösebb külsővel vagyok megáldva, és nagyon sok csajt szelektáltam ki az életem során (amellett hogy nyilván engem is sokan kiszelektáltak), tehát ki merem jelenteni, hogy a barátnőimmel kölcsönösen választottuk ki egymást, vagyis fifty-fifty az állás az én esetemben. És nyilván vannak nálam jóképűbb, gazdagabb, sportosabb, macsóbb pasik, akiknek csak válogatni kell a csajok közül.

Amúgy nagy mértékben múlik a választási lehetőség azon, hogy az ember eleve hova pozicionálja magát (a menők vagy a lúzerek közé), és mekkora az önbizalma.

2018. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Egy férfi megválogathatja, hogy kivel áll össze, az itteni hisztis kisfiúk viszont nem
2018. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem egy szép pasi vagyok...sőt...bár az itteni foglalt nők szerint semmi baj velem. De válogatok,inkább egyedül mint akárkivel. Vicces de kb 10 netes ismeretségből ami eljut messengeres/telefonos beszélgetésig,7lányt kiszelektálok. Tegyük hozzá,sajnos nem a tipikusan jó csajok állnak velem szóba. Ahol kint gond van sajnos belül is. Na igen romábol kb 1000ből1 akivel szóba állok. Volt egy tanítónéni szép romalány,a család képen is ijesztő volt.

Egy konyhalány...őt a sors is annak szánta 25 évesen hozta a konyhásnéni alkatot.

Anyuci buta 30+os lányait is szelektálom."Anya a mostohaapukámmal kukutyinpiripócsra költözik,megyek velük". Lány 2 diplomás irodai közmunkás a vìzügynél.Gondolom állásinterjún is előadja magát. Nyomorgó szentfazekak.Vallásos családból származom,de 3szor futottam bele szentlányba,ők részhalmazai a buta lányoknak,egyik inkább minimálbérért volt iskolai kisegítő és vigyázta a pap gyerekeit ingyen,minthogy elfigadjon egy jó állást ahol keresett volna annyit,hogy 2év alatt rendbehozta volna a házat amibe laknak. Szoba konyha,anya ő báttyo egy szobába 25-32évesen. Másik szent lányt nagyapja papnak szánta..ő is nagyon buta volt az élethez.

Kiszelektálom a 1nél több gyerekes anyukákat. Sok alkategória van,de suttyó béla középsuliban felcsinálja a lányt akinek semmi jövedelme a gyesen kívül.A lány a gyerekkel apa engedélye nélkül semmit se tehet.Nincs kire hagyni a gyerekeket hozza randira.:). Kiszelktálós még járjunk titokba,mert a bátyám legjobb haverja az exem.

Lusta csajok..általában elhízottak,kamu lelkibetegek,mert anyukájuk elküldte őket boltba. Kisfiús test,női szoftver.Család,rokonság lábtörlője,késői gyerek,most ennek a gyerekére most annak a gyerekére vigyázok. Kb nem lehet vele randizni,mert tesójáék csinálják a következő gyereket.Társkeresőn minden pasival kavarok lányok...sok haverommal volt már,3an ugyanarra a lányra repültünk,mindenki úgy tudta csak ő van képben...

Ezek egy csúnya pasi történetei.:)

2018. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
8as vagyok kimaradt. A lány aki nagyon nyomult rám. Nem volt még találkozó,de má4 beleszólt az életembe. Pl a párnám rossz kidobni való(1videón látszott),bejelentés nélkűl hogy mertem délután úszni menni(télen).
2018. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
A nő választ a férfi dönt. Mindig ezt mondogatta anyám kiskoromban.
2018. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!