Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti belőletek mit vált ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belőletek mit vált ki, amikor más nők/férfiak odavannak a párotokért? Főleg valami összezörrenés után érdekel.

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem minden egészséges kapcsolatban ez egy szolid féltékenységet okoz. Az már más kérdés, hogy el is kell kezdeni féltékenykedni, vagy megbeszélik az illetők. De ilyen szituáció sokféle lehet. Az ominózus személy és a pár azon fele, akiért oda van gyakran kénytelenek találkozni? Iskola, munkahely, közös társaság stb. Továbbá hogy a külső ember hajlando-e tiszteletben tartani, hogy szerelme kapcsolatban van stb.
2018. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha szorakozni megyünk a párommal akkor csöppet sem zavar, ha kicsit szexisebben öltözködik, akár kicsit kihivoan. Ott is látom hogy más férfiak megfigyelik, de nem zavar mert belegondolok és én is ha akarom ha nem, néha megnézek másik nőt még sem kezdek vele semmit. Inkább kicsi önbizalmat is ad hogy figyelemre mélto a párom.

Az viszont inkább zavar, ha valaki erőltetetten probálja vele felvenni a kapcsolatot, itt ott irogatni, akár kivárni, hogy nélkülem legyen és kedveskedjen neki főleg, ha olyan személyről van szó akit ismerek. Szerencsére a párom mindent elmond, még olyat is amit nem is szeretnék néha tudni, ezért megbizok benne és soha sem csinálok vitát a dolgokbol.

Fréfi vagyok

2018. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a párom nem állítja le akkor nem a párom utána.

Első körben ő, ha nem megy akkor én,de az először a lelkének fáj,utána a testének is.

2018. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!