Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes? Menekülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Menekülni vagy nem?

Figyelt kérdés

Lenne egy lehetőségem, hogy hivatásos katona legyek de most nem tudok dönteni! Igazából mindig is adrenalin függő voltam és élveztem a veszélyhelyzetet! Barátnőm még soha sem volt csak egyéjszakás kapcsolataim, mindenki menekült tőlem mert senki se akart olyan emberhez kötődni aki akár mikor meghalhat mivel motorozom!

Nem is az a probléma hanem az ahogy csinálom és szerintem ezzel mindent elmondtam erről!

Van egy nő akit megismertem és pár hónap alatt nagyon megszerettem és nagyon szenvedek miatta, valószínű, hogy ő is érez irántam valamit! Van egy közös barátunk és el mondta, hogy amikor el ment hozzá beszélgetni elsírta magát mert van barátja és nem akarja megbántani de engem szeret! Én nem akarom neki elmondani, hogy mit érzek mert ismerem magam és tudom, hogy nem lenne jó neki!

És most itt vagyok, hogy nem tudok dönteni, hogy végre először vállaljam a felelősséget vagy megint meneküljek!? Igazából ha ő nem lenne akkor nem lenne kérdés az, hogy megyek mert az utóbbi időkben csak menni szeretnék az országból még ha nem is jövök haza élve de ezt nem gondoltam volna, hogy így fogok érezni egy nő iránt!


Nem azt akarom, hogy helyettem döntsetek csak tanácsot szeretnék kérni olyan emberektől akik át tudják tiszta fejjel látni az egészet mert én nem!



2018. júl. 14. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,mond el amit érzel.
2018. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dramatizálod kicsit túl a dolgokat?
2018. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem! Tényleg nem tudom mit csináljak!

És nem dramatizálom túl! Tavaj júliusban már sikerült egyszer összehoznom egy balesetet és egy gyerek sérült meg a elmebeteg közlekedésem végett! Azóta csak rosszabbnak érzem magam!

2018. júl. 14. 23:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megállapodni. Nagyon kellene neked egy társ, aki odafigyel rád, akivel szeretitek egymást.
2018. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!