Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyerekes lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyerekes lánnyal, nővel összejönni?

Figyelt kérdés
Szóval 26 éves férfi vagyok. nagyon rég óta nincs barátnőm mert nem tudok egyszerűen kezdeményezni meg nincs önbizalmam se hozzá! Volna egy lány aki 24 éves és van neki egy 3 éves kisfia. Nem merek felé se közeledni meg igazából kicsit zavar is hogy van már egy gyereke. Szerintetek működik hosszútávon egy ilyen kapcsolat? más gyerekét nevelni stb? főleg olyan emberek válaszait várom akik voltak már ilyen vagy hasonló kapcsolatba de persze a többiek véleménye is érdekel.

2018. júl. 15. 14:55
 1/8 anonim válasza:

Szia! Ha elváltak,(a gyerek szülei)akkor szerintem szabad a pálya...

Próbáld meg összeszedni magad, kicsi önbizalom, lassan de biztosan közeledj hozzá!A nőnek biztos rossz, hogyha nincs olyan férfi aki lelkileg támasztja. Mivel még kicsi a gyermek, nem fog/tud bele szólni kik legyenek a szülei.

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!

2018. júl. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudtommal a lányt otthagyta a barátja mielőtt megszületett volna a gyerek és azóta is egyedül neveli. milyen az ilyen kapcsolat?? mennyire lehet megbékélni estleg hogy nem saját a gyerek?? ilyen fiatalon működik az ilyen kapcsolat?
2018. júl. 15. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha valóban szereted ezt a lányt, akkor túl fogod tudni magadat tenni rajta. De ha csak azért kéne, mert nincs más, akkor zavarni fog téged a gyerek. Így is nehezíti a dolgot, de ha az ember igazán szereti a másikat, működni szokott.
2018. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már rosszul kezdődik az egész. Elfogadható, lényegében természetes, amit érzel úgy általánosságban, de ha egy konkrét személlyel szemben jelenik meg ez a görcs, akkor ott túl sok jóra nem lehet számítani. Most én is azt mondom, hogy nem nevelném más gyerekét, de nem zárom ki, hogy olyan egyedülálló nővel találkozok, akinél nem fog érdekelni, hogy van gyereke.
2018. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ember! Felszedni sem vagy képes egy nőt! Mégis mit tudnál nyújtani?
2018. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

26 évesen gyerekes nő?

Vannak még igazi vérbeli béták ahogy elnézem.

2018. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Te annyira szerencsétlen vagy,hogy azon filózol hátha egy gyerekes anyával összejönne a dolog ha már egy fiatal egyedülállóval nem.Aztán köze zavar is,hogy ott a gyerek.

Szerintem először a saját önbecsülésed rakd rendbe és hagyd a csajt.

2018. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
24 éves vagyok, van gyerekem, 3 éves. A kapcsolat akkor működik, ha a 2 ember jól kijon, jól tud a helyzetekhez alkalmazkodni, beszélni a felmerulo gondokrol, jol egyutt tud működni. Nem attol nem fog működni, hogy van gyerek. Minden a 2 fél erofeszitesein mulik.
2018. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!