Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexet akarhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy pasi, több mint egy hónapja beszélgetünk neten, viszont a találkozás még nem jött össze. Heti egy két telefon és levélváltás van, elfoglaltak vagyunk mindketten.

Elvileg 1-2 heten belül találkozni fogunk, viszont tartok tőle, hogy úgy gondolja szex is lesz. Beszélgettünk róla, de én konkrétan nem írtam neki, hogy tuti szex lesz belőle. Ezt mindenképp megbeszelem vele, de hátha volt valaki aki ilyen helyzetben volt és tudna tanácsot adni.

Ha csak szexet akarna, várt volna eddig?


2018. júl. 16. 07:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehetséges - amennyiben konkrét utalások történtek a testi kapcsolatot illetően.
2018. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Volt egy pasi, aki az ÉLETTÁRSA mellett közel 4 évig ostromolt (félévente felkeresett), h szexeljünk. Persze a levelek mindig csak azzal kezdődtek, h "Milyen régen beszéltünk, eszébe jutottam, mi újság" és azzal fejeződtek be, h "ő még mindig kíván, lehetne bármi". Szóval igen, a pasik bármeddig képesek elmenni egy kis szexér..
2018. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

És akkor mi van, ha lesz szex?! Ahhoz ugyanúgy te is kellesz, vagy ha bejön neked, és lehetőségetek adódik, szándékosan le fogod építeni, csak mert ELŐRE eldöntötted, hogy nem fogsz vele lefeküdni?

Megerőszakolni csak nem fog.

Ha meg félsz tőle, oda se menj a randira.

2018. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Több, mint egy hónapja beszéltek neten, hetente telefonáltok, leveleztek. Csak nekem tűnik úgy, hogy már előre leírtad őt ? Figyi, ha szerintem csak szexet akarna, találna rá mást a környezetében, nem vesződne időben sem ennyit vele. Bírom, amikor a nők még azt is képesek elbaxni, ami jó lehetne, működhetne. Én fél évig leveleztem egy lánnyal a táv miatt, akartwm telefonálni is, csak ő nem akart, webcamozni is akartam, de semmit nem adott ki magáról ilyen téren (amúgy tuti nő, más módon kiderítettem), szerelmet vallott pár hónap után, én is beleszerettem, de mégis rákérdezett, hogy ugye nem csak szexet akarok? A hajam égnek állt. Persze, végülis csak fél évet dobtam el az életemből, mert nem találkoztunk végül...de biztos szexet akartam (irónia)...👍😐

Egyébként meg ha azt is akarna és mindketten egyedülállók vagytok, mi történne akkor? Repedezne a mennyezet?

2018. júl. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te nem szereted a szexet?
2018. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

És, ha igen? Talán bűncselekmény?

Minden pasi akar szexet és nagyrészt utána válik el mennyire lesz komoly.

Gyakran teljesen úgy csináltok mintha ez részletekről valami önfeláldozás lenne, kényszer.

2018. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Akit említettem, h 4 évig ostromolt az élettársa mellett.... Amikor mi szinglik voltunk, akkor lefeküdtünk egymással, mert igen, jól esett és kellett a szex mindkettőnknek. De amikor már komolyabbra fordult volna a dolog, akkor mindig eltűnt. Ha megint szexelni akart, akkor felbukkant (persze akkor már nem adtam be a derekamat). Később összejött az élettársával és itt-ott írt újra, majd a vége ahogy írtam mindig az volt, h szexelni összejárhatnánk. Felvetettem neki, h ha ennyire rossz a párja mellett, akkor miért nem hagyja ott és kezdjük újra az egészet. Ezt meg sem hallotta... Szóval... Persze nem mindenki ilyen, de van ilyen is, akinél nincs határ.
2018. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ember függő. De ha nem akarod, nem lesz szex. Ennyi. Ne menj fel hozza.
2018. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg sokáig nem akar társasjátékozni veled...😀

De komolyan; egyrészt tudsz kommunikálni erről szerintem, másrészt pedig nem kötelező neked ágyba bújni vele, még ha ő akarja is... Akkor mi a gond???

2018. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem feltétlenül szükséges az ágyban kikötni - ha te nem szeretnéd még! Ez nem lehet kényszer! (A fokozatosság egy létező fogalom...)


Kezdeti lépésnek megteszi - akár vásárolt, akár kitalált - társasjáték is. Esetleg egy érdekes olvasmány. (Korosztályotoknak megfelelően...)

2018. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!