Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják be úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be úgy a tapasztalatlan huszonéves férfiakat, hogy mentális problémája van? Mit takar a mentális probléma?

Figyelt kérdés
Nekem semmi bajom nincsen csak nem találok kölcsönöset, csak egyoldalút ahol vagy tetszem neki, de nekem nem jön be vagy tetszik nekem egy lány, de én neki nem. Ez mióta mentális probléma? Most itt az a logika, hogyha végre szerencse folytán találok magamnak kölcsönös kapcsolatot, akkor már nem leszek mentális beteg?
2018. júl. 16. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nézd meg kik mondják ezeket. Azért látják így mert mentális problémák terén elég nagy szakértők.
2018. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert olyan világot élünk jelenleg, hogy ha huszonéves emberként nem fűvel-fával-bokorral kezdesz, nem jársz különböző partykba ahol bedrogozva lébecolhatsz, ráadásul nemiségtől függetlenül, különböző nemibetegségekkel fertözőtten, akkor bolondnak, lemaradtnak és elmaradt mentális problémájú embernek mondanak a mai emberek.
2018. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi a nagyon tapasztalt huszonéves férfiak is mentálisan problémásak... úgyhogy egálba vagytok!
2018. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 Hát nekem nincs gusztusom bárkivel összeállni, nem tudom, hogy alacsony e libidóm, de nem valami sok lánnyal tudom elképzelni magam. Hangos zenét alapból nem bírom, nem szeretem se a koncerteket se a diszkókat.

Amúgy tudok én is olyanokat mondani az ilyen idióta, agy nélküli, egyéniség nélküli, primitív tömegemberekre, megtanultam az ilyeneket lenézni és szánni.

2018. júl. 16. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem csak emiatt mondják rád a mentális problémát.
2018. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem pontosan rám mondják, hanem az egész társadalomra, akiknek nem voltak még kapcsolatai.
2018. júl. 16. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert az ilyen kérdéseket kiíró srácok nagyobbik részéről mindig kiderül, hogy amúgy barátaik sincsenek és nem járnak el sehová szocializálódni, a kapcsolatuk a másik nemmel pedig max. az online társkeresőkre korlátozódik.
2018. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim és, ha van lehetőségem elmegyek velünk, nem szeretek mindig itthon ülni, de ők nem a legjobb barátaim, csak egy jó barátom van. Nem mindig hibás az akinek egy barátja sincs. Sajnos van, hogy olyan környezetbe él akivel egyáltalán nem találja az összhangot. Vannak akik jobban értékelik az igaz barátságot, minthogy van párszáz haver, akikkel csak felszínes a viszony. Mi a baj az online ismerkedéssel? Ez már a 21. század van mindenkinek internetje és már ott is lehet ismerkedni, semmi ciki nincs abban.
2018. júl. 16. 18:31
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem mindig hibás az akinek egy barátja sincs. Sajnos van, hogy olyan környezetbe él akivel egyáltalán nem találja az összhangot."


Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. :D Ha senkivel nem jössz ki, akkor jó eséllyel nem a többi száz/ezer emberben van a hiba.


"Mi a baj az online ismerkedéssel? Ez már a 21. század van mindenkinek internetje és már ott is lehet ismerkedni, semmi ciki nincs abban."


Nem azt írtam, hogy ciki, hanem azt, hogy sokaknak az az egyetlen kapcsolata a külvilággal (és a nőkkel), ami nem túl szerencsés dolog.

2018. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Megszületnek a kisbabák,egyiknek ez másiknak az van a lába közt...cseperednek nőnek kialakul egy egészséges szakadék a két nem közt ami V alakban nő. Minden korban át kell tudni hidalni ezeket. Oviban alsóban a nézés,copfhúzás utánzós szájrapuszi,kézfogás...az egészséges. Felsőben jön a "járás"a nyelves puszi majd középiskolában/főiskolán a szerelmes együtt alvás, petting orál és a lefekvés egymással. Ezekhez a testi dolgokhoz lelki és érzelmi érettség is kellene. Nemek közti verbális és nonverbális kommunikáció,meg kell tanúlni csábítónak és csábosnak lenni. 15-20éves kor közt van ennek a legfőbb időszaka. Van akiknek az első a megfelelő,de sok embernek ki kell próbálni több párt is. Akik 0 tapasztalatot gyorsan akarnak bepótolni belesűlnek...
2018. aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!