Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves nők ezt hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves nők ezt hogyan fogadják?

Figyelt kérdés
Az érdekel, hogy a huszonéves nők hogyan fogadják, ha egy korukbeli, de láthatóan idősebb, maximum 30k. férfi magázza őket, pl. kezét csókolommal köszön? Pozitívan? Közömbösen? Viccesen? Ti mit gondoltok erről, ti hogyan fogadnátok?

2018. jún. 22. 22:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem csinálják ezt, és nagyon irritál.


Magázzon, azzal semmi baj, de akkor jó napottal köszönjön, ne csókolomozzon.


Mindenkinek úgy köszönök vissza, ahogy köszön. Valahogy a 30-as pasiknak sem tetszik a kezét csókolom.

2018. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Amikor egy férfi túlzottan úriember akar lenni, de a dolog rosszul sül el. Nem kell ennyire túlspilázni, ez már a modoroskodás netovábbja. Az egésznek olyan fílingje van, mintha a pasi könyv(ek)ből tanulta volna, hogy kell a nőkkel bánni, mindenféle ráérző-képesség nélkül.
2018. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2: De miért akarna "bánni" a nővel? Ez csak köszönés, nem házassági ajánlat.
2018. jún. 22. 22:41
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az is kisebb lelki trauma volt, hogy az egyetemen magáz minden oktató.


Ha akar tőlem valamit, inkább tegezzen. A munkahelyemen az ügyfelek általában magáznak, az OK.

22N

2018. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Már látom, nem voltam elég egyértelmű. :)

Szóval, a magázódás nem magánéletre vonatkozik, hanem a hétköznapi életre - pl. eladó-vevő viszonyban.

2018. jún. 22. 22:49
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van egy boltom és elég sok 25-30 éves csaj is bejön és sokuknak szabályosan fájt ha én egy sziával köszöntem eleinte,le mertem tegezni,úgyhogy leszoktam róla.

magázó viszonyban indítok és ha sziával köszön vissza akkor onnan tegeződünk.

mondjuk nem tudom mire hordják páran ennyire fel az orrukat,meg nézik le,próbálják lekezelni az eladót,amikor nem nekik van milliókat érő boltjuk,még több milliós árú készlettel,de nem izgat.

ha ez az ára,hogy ott hagyják nálam a pénzüket akkor magázódunk,nekem teljesen mindegy.

2018. jún. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se csókolomozzon. Azt tanárnéniknek.
2018. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor teljesen normális. Mondjuk én kicsit hivatalosabb közegben dolgozom (irodai recepció), ott inkább magázni szoktak és kezétcsókolomozni. Megszoktam, teljesen rendben van, de szerintem ha kasszáznék, akkor sem érintene negatívan.:)


De! A szián sem sértődnék be.:)

2018. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos elröhögném magamat.


24/N

2018. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Én férfiként utálom így 32 évesen a mindenki mindinkivel tegeződjön szokást. Így nem is tegezek le egy 20-on x éves ismeretlen nőt.
2018. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!