Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha huszonéves koromig egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves koromig egy nő sem fogott meg akkor könyörtelen ízlésem lehet, ugye?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos... Lehet hogy csak egyetlen egyszerű tényező hiányzott mindből. Ne add oda a szíved feleslegesen, ha jó neked egyedül is.
2018. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Könyörtelen izlésed? Hát nemtom. Nekem inkább a borzasztó finnyás vagy az aszexuális szavak jutnak eszembe.
2018. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
De a pasik annál inkább bejönnek .... ugye?
2018. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
maradj már..fuujj
2018. jún. 21. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy csak valamo ritkára buksz. :) Két férfiba voltam eddig szerelmes, de 200-al ismerkedtem szerintem. Tudom, miről beszélek. :D


Tudom, hogy itt az oldalon nagyon gyalázzák azokat, akik mernek válogatni és kivárni úgymond a megfelelőt, addig is boldogan és békében élve szingliként, de szerintem sokkal jobban megéri.


Nem vagyok túl idős, de tapasztalataim alapján sokkal nagyobb az esélye, hogy olyannal jössz össze, akivel nem szabadna, mert csak ront az életeden/hátráltat/stresszt okoz, minthogy a rigolyásságod miatt elszalasztod a megfelelőt. Persze, nem kell a kákán is csomót keresni és felfújni a másik apró tökéletlenségeit, de ha valami nem kerek, akkor nem szabad elfogadni annak reményében, hogy majd megszokod vagy megváltoztatod... Az ilyenekből lesznek később a hatalmas veszekedések, mikor felszáll a rózsaszín köd.



Persze, nem azt mondom, hogy az ember válasszon párt holt racionálisan, de ne mondjon le számára alap dolgokról csak azért, mert az átlag még azt sem képes hozni. Nem érdemes. :)

2018. jún. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!