Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így áll hozzá, akkor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így áll hozzá, akkor mi lesz velünk?

Figyelt kérdés

Késik a mestruációm... Ami önmagában nem lenne gond, de nem védekezünk, hanem megszakítással van vége az aktusnak (remélem így kifejezve egyértelmű, hogy nem tartom védekezési módszernek), így szóba jöhet a terhesség is.

A barátom nagyon...félvállról veszi.

Együtt élünk, másfél év van mögöttünk (ami nem lenne sok, de nekünk elég sok rossz sűrűsödött bele, így nekem igenis "nagy dolog").

Teszteltem, negatív lett, ő ezzel ezt lezártnak is tekinti. Azt mondta, sok ilyent hallott már, majd megjön. Mintha ő nem is aggódna. Persze tudom, hogy én nem vetetem el, ha úgy alakul és ezt ő is tudja. Azt is, hogy nem rettenek meg, ha ittmaradok a babával, mert van munkám, van hol lakni...nem jelentene gondot.

De mégis olyan lazán veszi, pedig másfél hete még azt mondta, hogy félne a gyermekvállalástól, mert van egy fia, akinek az anyja elhagyta őt a babával. Elvitte és alig látja.

Mégis olyan, mintha nem is érdekelné, mintha ez csak az én kis játékom lenne... Pedig nem. Én komolyan izgulok, aggódok, várom, hogy mi is lesz. Hiszen a tesztnek is idő kell, mire kimutatja és ha nem középidőben fogant...



Na, gondolom jól összezagyváltam és bolondnak tűnők...de nagyon össze vagyok jelenleg kavarodva


2018. júl. 17. 09:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Te élsz egy ilyennel és dugsz vele védekezés nélkül.
2018. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem lettél terhes akkor legközelebb mivel védekeztek? Megszakításal? Gratulálok!
2018. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Huu, de elmés meglátás. :D ez aztán segített rendezni a gondolataimat.
2018. júl. 17. 09:47
 4/24 A kérdező kommentje:
Többet? Soha! Ha nem vagyok terhes, gyógyszert fogok szedni.
2018. júl. 17. 09:48
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

az hogy alig látja a gyereket, az ő hibája is, hacsak nem amerikában él a gyerek...

aki akarja az látogatja, és a bíróság is megítéli a láthatást!!

2018. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Havi 2* van láthatás. Kéthetente hétvégén. Hét közben nem mehet és nem is tud csak úgy átmenni, mert több órás az út (oda-vissza kb 5 óra összessen). Szerintem jogosan érzi kevésnek.
2018. júl. 17. 09:56
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, negativ a teszt, most ő akkor mit csináljon? Hisztizzen? Férfiak, másképp gondolkodnak erről. Más lenne a helyzet, ha pozitívat tesztelsz, vagy most jöttél volna a nőgyógyásztól. Sok férfinak a terhesség ténye akkor lesz igazàn valóságos, mikor nőni kezd a hasad, és érzi, hogy rúg. Nem véletlen, hogy sok kismamát is ilyenkor hagy faképnél a gerinctelen kanja.

Másfél év alatt azért el lehet jutni odàig, hogy beszèltek a fogamzásgátlásról, és mi lenne a terv, ha becsúszik. Főleg így, hogy nem védekeztek.

Az biztos, hogy itt is te lennèl a gonosz ex, aki elviszi a babàt, és miattad nem láthatja. Mielőtt bevállalod vele a gyereket, azért gondold végig, hogy mi várna rátok. Szerencséd van, mert ott az exe példája, nem csak tippelgetsz, hogy vajon milyen apa lesz.

2018. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Inkább a saját kérdésemre érdekelne a válasz. Azt mondja, hogy együtt mindent megoldunk meg ilyesmi, mégis alig beszélünk róla.
2018. júl. 17. 09:59
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

pasid tojik rá, ha úgy maradsz, lelép, ad havi 15ezret és kész.

gumit nem húz, kényelmes neki a szex.

aki másfél év után, együttélve nem tud ilyet megbeszélni, az miről beszélget????

2018. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Neki már van egy gyereke, akihez pozitív élmények nem nagyon fűzik. Ha ezután te a nyakába varrsz még egy gyereket úgy, hogy nem közös döntés eredménye a fogantatás, ne csodálkozz, hogy megutál, mint egy darab sz@rt.... Ez lesz veletek, remélem kielégítő a válasz.
2018. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!