Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó reakció erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó reakció erre?

Figyelt kérdés

Többször előfordult, hogy munkások utánam kiabáltak valamit, a "hé cica"-tól kezdve a "dögös vagy"-ig, szerencsére durvábbat nem mondtak nekem. Esetleg még füttyögtek. Egyébként nem tartom magam tipikus jó nőnek, nem sminkelek, visszafogottan öltözök, ha ez számít (szerintem nem).


Én ezt figyelmen kívül hagyom. Szerintetek is ez a jó reakció erre? Vagy vissza kéne szólni valamit, és akkor hátha mással nem csinálják?


21L


2018. júl. 17. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszaszólhatsz, ha provokálni akarod őket.
2018. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

A legjobb, ha csak sétálsz tovább.

(Igazából a legjobb az lenne, ha előkaphatnál egy berettát és tökön lőhetnéd őket, de hát sajna ezt nem lehet.)

2018. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. "hernyó vagy a talpamon" pillantás

2. ha nagyon elhagyatott a terület, akkor vagy ignorálom, vagy megköszönöm és tovább állok, de nem provokálom ki, hogy bántson pl. beszólással

2018. júl. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!