Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kiderült minden. De mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kiderült minden. De mi ez a reakció? Érti ezt valaki? És őt hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ezt a kérdést már lehet olvasták páran.. nos itt vagyok a lagziba.. és nagyon gázos dolog történt. Kiderült, hogy a 2 srác tudott egymásról és szeretné, hogy hármasba csináljuk.. mondom what??? Azt mondták, hogy lyuk tesók akarnak lenni.. mondom oké nem köszi..nagyon megsértődtem mert én egy erkölcsös lány vagyok csak szar került a palacsintába és ennyi.. eldöntöttem nem szexelek többet.. a 3.srácot szeretem, de neki lett kapcsolata, hogyan szerezzem vissza?


2017. júl. 22. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
reméltem, h lesz még link az utolsó kérdésben. Ömm nemtom, keress egy palit aki helyettesíti egyszerre mind3at.
2017. júl. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez most a telenovella 3. része?
2017. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanaz ugrott be, mint a #2-esnek. Te itt valami telenovellát írsz? A felnőttkategóriába majd jöhet a hármas, abban talán lenne valami izgalom.
2017. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

amúgy az alap felvetés nem rossz.

remélted,hogy vagy olyan értékes hogy összeverekednek rajtad.

de ennyire sem becsülnek,ezért röhögtek egyet és partiba vágnának.

szerintem mond azt a másik kettőnek,hogy ha összehoznak a harmadikkal,akkor egyszerre leszopod őket.

2017. júl. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Erkölcsös lány vagy,de kavarsz mindhárommal, eldöntötted, hogy nem szexelsz többet, de a 3. srácot csak visszaszereznéd. :D Te csak egy kis k..va vagy, akiből ha felnő, golddigger lesz, a srácok csinálják jól, mert amilyen ostoba vagy, még azt se látod, hogy egy lyuk vagy nekik, semmi több. :D
2017. júl. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez valahol várható volt. :D

Te magad írtad le az eredeti kérdésben, hogy egyik srácnak se érsz semmit, csak elvannak veled jobb híján. Így érthető, hogy lyuknak megtartanának, meg az is, hogy a harmadik közben keresett egy értelmes nőt. :)

2017. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát te egy erkölcsös lány vagy, ezért csak 3 különböző farok járt benned a héten???
2017. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jajj most jöhettek itt azzal, hogy ringyo vagyok, de rohadtul nem tudtok semmit rolam. Gondoljatok mar abba bele h ha ti is 10/10ek lennétek, mindenki körül rajong titeket és van 3 eszméletlen jófej srác aki hajt rátok, ti mit mondanátok?

Volt 4 éves kapcsolatom.ő volt az első minden téren... köszönöm szépen lelépett a legjobb barátnőmmel.. soha nem csaltam meg, megviseltek a történtek és úgyvoltam vele, hogy ha rajtam is érzelmek nélkül átlép mindenki én miért ne élhetnék érzelmel nélkül szabadon? Tönkre tették az életemet, engem ezek a srácok kihúztak a mélyből.

2017. júl. 23. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:

"Jajj most jöhettek itt azzal, hogy ringyo vagyok, de rohadtul nem tudtok semmit rolam."

Mindig fogom a fejem az ilyen mentegetőzéstől. Nem is kell ismernünk, elég az, amit látunk belőled.


"10/10ek lennétek, mindenki körül rajong titeket és van 3 eszméletlen jófej srác aki hajt rátok, ti mit mondanátok? "

Bocs, a lányokat szeretem, mert hetero vagyok. Szerintem megértenék. :D


"Tönkre tették az életemet, engem ezek a srácok kihúztak a mélyből."

Egyrészt, nem tett tönkre téged senki sem igazán. Másrészt, attól, hogy írsz itt pár hetente/havonta egy telenovellát, nem leszel 10/10-es.

2017. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az h vki kinek a szemében mennyire szép totál változó. Lehet h az a 3 srác álomnőnek tart, de én ha meglátnálak, már nem biztos h ez lenne az eredmény.


1-es voltam

2017. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!