Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már mindig barátság marad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindig barátság marad vagy lehet több is? (L)

Figyelt kérdés
10 éve ismertem meg egy srácot, akkor egyszer lefeküdtünk,közös volt a baráti társaságunk. Utána nem beszéltünk mindenki más útra tért "felnőttünk". Kb 1 éve újra beszélő viszonyban vagyunk heti szinten kb, közös hobbink van. Mindkettőnknek van párja,de egyik sem az igazi (tudom,miért nem szakítunk,ezt hagyjuk). Mindig kettesben találkozunk és ilyenkor jól érezzük magunkat,de nem lép egyikünk sem. Keresni fele-fele arányban keressük egymást,de sajnos sokszor elfoglaltak vagyunk. Nem merek úgy nyitni felé,mert nem akarom kockáztatni a barátságunkat,viszont kezdek bele őrülni a hiányába, sokat gondolok rá.. eddig úgy ahogy hosszabb-rövidebb időre letudtam róla mondani,de mikor találkozunk újra jön az érzés. Hogyan derítsem ki ő mit gondol? Vagy lépne csak nem mer vagy nem akar?! Én 29L ő 32F

2018. júl. 17. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Na, erre én is kíváncsi lennék, ugyanígy vagyok valakivel.
2018. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje megnyílnod felé és őszintén elmondani az érzéseid.
2018. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szakitanod kene.
2018. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az előzményeket tekintve, ha tényleg komolyan akarna valamit, akkor már jelezte volna.

Azt ugye itt nem lehet mondani, hogy fél lépni, mert azért volt már szex köztetek, szóval annyira nagyon nem lehet félős.

Gondolom úgy van vele, hogy várja, hogy mi sül ki a helyzetből, hiszen neki is ott a barátnője, azért nem akar 2 szék közül a pad alá esni.

Azért ez sokmindent elmond róla, még ha te ezt így nem is akarod átlátni, hogy 10 éve, mikor lefeküdtetek, akkor szétváltak útjaitok és most ennyi idő után a barátnője mellett találkozgat veled (gondolom miközben beavatott, hogy nem az igazi a barátnőjével a dolog).

Én a helyedben egy életre lezárnám és elfelejteném. Nem tartom valami nagyon egyenes srácnak a leírtak alapján.

2018. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!