Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenyek lennétek, rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek lennétek, rosszul esne vagy egyáltalán nem izgulnátok?

Figyelt kérdés

Én még nem voltam ilyen helyzetben, de érdekel kit hogy érintene. Ha tegyük fel, van barátod (akivel jársz) és együtt alszik a leszbikus lány barátjával, féltékeny lennél? Nem zavarna egyáltalán, mert a lány úgyis leszbikus, vagy azért mégis?

Ugyanez vonatkozik persze akár a pasikra is: ha van barátnőd, baj lenne-e ha egy meleg fiúval aludna. Olyan esetben amikor nincs más lehetőség, mondjuk egyik elszállásolja a másikat mert messziről utazik és ott egy ágy van, vagy bármi hasonló.



2018. júl. 12. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát zavarna azért, ha egy ágyban aludnának. Ugyanígy zavarná a páromat is, ha egy meleg fiúval aludnék. Az együtt alvás intim dolog.
2018. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt emberek ezt megoldanák máshogy, ha meg nem tudnák, akkor tényleg annyira vészhelyzet lenne, hogy valszeg nem zavarna.
2018. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ágyban összebújva vagy egy buli után ugyanarra a kanapéra kidőlve vagy kempingeznek? Mert ebből van, ami belefér, van, ami nem.

Ha nem érnek egymáshoz semmilysn szinten akkor elvileg nem baj.

2018. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd egy leszbi pont pasival alszik egy ágyban....
2018. júl. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. (ugyan mégis min kéne izgulni?!)
2018. júl. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Megbízok annyira a páromba, hogy ne zavarjon.
2018. júl. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért egy kanapé mindenkinél akad, nem muszáj senkivel egy ágyban aludni, ha meleg, ha hetero, az nekem is intim dolog. Én sem tenném és bármilyen jóban is vagyunk, tuti a földön aludnék.
2018. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!