Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randivonal mennyire jó társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randivonal mennyire jó társkereső?

Figyelt kérdés
Érdemes-e előfizetni ott, van-e valakinek tapasztalata, amit le is tudna írni.
2018. júl. 18. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Több barátnőm is akadt randivonalról, úgyhogy én nem tartom rossznak. Ha fiú vagy, akkor viszont nagyon fontos, hogy jól nézz ki, anélkül se ezen az oldalon, se máshol nem lesz szerencséd. Próbálkoztam előfizetés nélkül, úgy is összejött néhány randi, de elég nehézkesen, mert nem nagyon tudtam írni senkinek, csak vártam a jó szerencsét. Előfizetéssel viszont megsokszorozódtak a jelentkezők, tehát szerintem megéri az a kábé 3000 forint. De hangsúlyozom, csak ha jól nézel ki...
2018. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elő vagyok fizetve 4 társkeresőre, és bár írni tudok, válaszolni nem válaszol senki.
2018. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Ne érdemes. Tele van elhagyott, és kamuprofilokkal, na meg botokkal, animátorokkal.

Nőként van értelme, de előfizetni nem kell. Férfiként csak akkor, ha nagyon jól nézel ki/pénzességet tudsz sugallni a profilodban.

2018. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, nem tetszett.

De én azt vallom, minden társkeresőn vannak idiótáké és normálisak is.


Egyébként nem lehetne már abbahagyni ezt a siránkozást, hogy csak akkor kellenek a férfiak a nőknek, ha jól néznek ki? Ha igaz lenne ez a teória, akkor egyetlen "nem jól kinéző" férfinak sem lenne barátnője/felesége.

Talán tisztában kéne lenni a saját adottságokkal és aszerint válogatni.

Ugyanúgy, ahogy néhány nőnek nagyok az elvárásai és a hercegre vár, a férfiak nagy része is álomnőt keres, olyat, aki épp egy divatmagazinból lépett elő.

Tisztelet a kivételnek!

2018. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz, kollégám is ronda, de a neje az nagyon gyönyörű volt fiatalkorában.
2018. júl. 18. 10:21
 6/6 peca1000 ***** válasza:
56%

Jó hely az.


Ha én átlagos, pocakos, csóró paliként találtam ott barátnőt, nem is egyet, akkor neked is fog menni.


Megfelelő kinézet, normális igények.

2018. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!