Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elittárs vagy Randivonal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elittárs vagy Randivonal, esetleg más normális komoly társkereső? Hová fizessek be?

Figyelt kérdés
Ne bonyolîtsuk el a dolgot. Nem kell , hogy hülyesèg fizetni. Ingyenesen elég sok a putris, ribizli, meg gondolom sok farok mutogatós pasi ráîr a lányokra.

#Fizetőtárskereső
2018. febr. 4. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A diamonds ingyenes, én találtam ott férfit. Szerencsére senki nem küldött farkakat, persze elég vegyes volt a bagázs. Ezt nem azért írom, hogy ne regisztrálj fizetős oldalra, csak nekem ez is bevált.
2018. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Normális, komoly társkereső nincs, legalábbis ha férfi vagy. Értelmes, normális lányok nincsenek a társkeresőkön, mivel ők a való életben pillanatok alatt találnak párt.
2018. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

elittársat úgy kerüld mint a leprást, lehúzós kamubanda. Randivonal se sokkal különb. Ne fizess be sehova, a fizetőseknél mindig egy rakás kamutárskereső női profil van, amiket botokkal működtetnek, vagy animátorok állnak be mögé és húzzák el neked a mézesmadzagot, hogy fizess.


Tinder használható, esetleg a twoo, badoo, de azokon is terjed a fizetős lehúzás.


De úgy általában a társkeresőkre kevés komoly nő regisztrál még a valós profilok között is, többsége csak ego tuning miatt megy fel ilyen oldalakra.

2018. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-3! Köszönöm, de nekem sajnos élőben nem megy. Ezért a net. Badoon 10ből 3nőre tudnék ingyen ráîrni. 3ból 1 rajoslányka/bonyolúlt kapcsolatban van/ 2-3..gyereke van. Marad 2 akire ingyen!!!10en îrnak napontam. Twitter nekem nem nagyon jött be. Parom.hu csak csak, de a 7levél kevés ingyen. Love.hu és Paratlan.hu honapokig nem regisztrál senki oda.
2018. febr. 4. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

....rajoslányka, ribizli, 2-3 gyereke van, csak csak, 7 levél kevés ingyen...

Veled van baj, nem a társkereső oldalakkal.

2018. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5ös miért is??
2018. febr. 8. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Értem a problémád kérdező a rajos csajok és a ribizlisputrisba én is belefutottam :-D És voltam olyan hülyegyerek hogy elmentem hozzá dugni. :-D

Akkor az én statisztikám "normálisabb" oldalakon:

Parom.hu: (ingyenes) egy év alatt 3 randi szép volt a lány, kicsit flúgos, se családja, érettségis de fél szemére láthatóan sérült és sajnos szívbeteg meg minden.

A másik gyönyörű szép tanítónéni, ugyancsak bandzsal de nagyon nagy anyakomplexussal sajnos. (még mindig fent van)

A harmadik is diplomás könyvtár szakos, meseszép arccal, kissé flúgos de sajnos gyermekbénulásos szövődmények teljes fél oldalán látszott.

Randivonal (ingyenes) : 1 randi értelmes szép kedves és aranyos roma tanárnéni de súlyos fogyatékos gyerekkel és nehéz ügyesbajos pénzsóvár vállóperrel és folyton a férjét okolta.

Love.hu: erről inkább ne! Ez volt az első amire utaltam.

Szívküldi: 1 randi szintén gyönyörű szép elvált tanítónő egy gyerekkel. De a nő nimfomán volt.Kivülről nem mondta volna meg róla senki de nagyon.

És még sorolhatnám de ugyanez lenne pl. a randihely.hu, vagy a paratlan.hu oldalról is ahol 5 évig volt menyasszonyom de beteg volt ő is viszont őt szerettem.

Ezek után döntsd el hová szeretnél regizni...:-) Ha valódi párt akarsz szerintem az életben, ismerőseid között vagy bárhol keresd. Főként ha családot akarsz mert ezeknek vagy van, nem lehet, vagy nem is akarnak.

2018. febr. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!