Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadnátok ha kiderülne, hogy a párotok alkalmanként füvezik?

Figyelt kérdés
Én nem próbáltam ki a füvet,nem is érdekel sőt taszít.Nem tudom ezt,hogy toleráljam...Érdekelne mások véleménye is.

2016. okt. 26. 19:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Megmondom őszintén,nem örülnék! Én a szagától is undorodom,mikor az utcán érzem.
2016. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem szeretem az addiktív embereket, legyen szó cigiről, fűről, piáról
2016. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Az alkohol ezerszer keményebb, függőbbé tevő, károsabb drog. Hihetetlen, hogy a fű illegális, az alkohol meg legális. (És a füvet most ne keverjük a valóban fűnél és alkoholnál is keményebb és addiktívebb egyéb drogokkal. Most csak a klasszikus fűről beszélünk)


Mondom ezt úgy, hogy életemben kétszer szívtam csak, viszont bebaszni heti többször beszoktam piától.

Ajánlom nektek, hogy nézzétek meg a "Las Vegas, végállomás" című filmet Nicholas Cage-dzsel. Nekem az elképesztően felnyitotta a szemem a piálásról. (Persze ugyanúgy iszom, de már jobban vigyázva és tudatosabban)


Ja és komolyan, aki heti szinten alkoholizál, de nem tolerálja ha valaki heti szinten füvezik, az felfordulhat azért, mert egy kétszínű ge ci.

2016. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Választania kéne köztem, és a kábítószer között.
2016. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Amíg alkalmi dolog marad, addig nem zavar.
2016. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%
Hármaska, nekem egy drogos agitátor ne filmeket ajánlgasson, hanem nézzen magába, miért is a kábítószer mellett kardoskodik. Talán függő vagy?
2016. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

6:

Miért nem tudsz olvasni és mi a baj veled? Leírtam, hogy az életemben kétszer füveztem eddig és nem igazán jött be, nem tetszett. Helyette inkább piálni szoktam hétvégente, meg ritkán hétköznap.


Nem érted, hogy az alkohol (ami legális) sokkal durvább drog, mint a fű (ami illegális)? Magyarországon van 800 ezer alkoholista és 20 ezer kábítószerfüggű (ide számolva minden fajta kábítószert egybe).


Ami nagyon jó drogos film, az a "Rekviem egy álomért". Ami nagyon jó alkesz film, az a "Las Vegas, végállomás". Mindkettő film nem ezeket támogatja, hanem pont arról szól, hogy ezek (a kemény drogok és az alkohol is) milyen rosszak, károsok, emberek életét tönkretevőek és követelőek.

2016. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

Nem zavarna, ha csak alkalmanként. Úgy kb. semmi káros nincs benne, ez tény.

Azt persze mindenki elfogadná, ha alkalmanként berúgna. :D

2016. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A fűről csak olvastam,meg egy,két ember akik használják vagy kipróbálták meséltek róla.Büdös azt tudom mert éreztem utcán,ismerősöm mondta,hogy ez fű.Azt mondták azért nem próbálom ki mert félek tőle.Mert megnyitja a tudatot,jobban érzékeli az ember a külvilágot stb.Tehát számomra egy ismeretlen világnézetet mutatna.Nem igazán tudom hova rakni,mert nem próbáltam.A munkahelyén a páromnak ott szoktak füvezni egyes emberek,gondolom ott kínálták meg.Nekem nem tetszik ez,de azt csinál,amit szeretne,végül is nem a tulajdonom.Nem álszenteskedek én is szoktam néha inni alkoholt,de nem részegedésig.
2016. okt. 26. 19:54
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Rájönnék, hogy nem illünk össze, és szakítok. Biztos talál olyat, aki szerint ez nem gond.
2016. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!