Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell műkörömmel feltenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Hogyan kell műkörömmel feltenni a tampont?

Figyelt kérdés
Mert, ha hosszabb akkor nem fáj sokkal jobban meg minden?Először van műkörmöm...
2010. jún. 18. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Csak tedd a lyukhoz, majd a pinakobold felhúzza neked.
2010. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát nézd, nekem még sosem volt műkörmöm, de pár ismerősöm szerint (akiknek az az atombrutál hegyes karmaik vannak!) semmi különbség nincs...De nem értem, hogy hogy nincs :D Próbáld ki, de csak óvatosan. Fektesd fel az ujjadra a tampont vagy nem tudom..
2010. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Ennél súlyosabb probléma,hogy vajon hogyan fogod kitörölni a fenekedet...
2010. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, és ha nem megy, akkor vegyél applikátoros tampont!
2010. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
hát lehet hogy nem körömmel hanem wc-papírral töröl feneket, habár ki tudja :D
2010. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de nekem nem atom brutál hegyes műkörmeim vannak:D:D
2010. jún. 18. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Az is lehet,hogy a karmai kilyukasztják,sőt,az is lehet,hogy letörnek közben.Kicsit mélyebben belegondolva...
2010. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mi az az applikátoros tampon.
2010. jún. 18. 19:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy van egy applikátor hozzá, amibe belerakod a tampont és valahogy feltekeri neked. Odarakod a hüvelyedhez és nem kell felnyúlni, hanem az applikátor felrakja. Amúgy nézd meg, DM-ben lehet kapni.

Ja és gondoltam, hogy neked nem atombrutál hegyes karmaid vannak DE ATTÓL MÉG UGYANÚGY KELL FELRAKNI-.-

2010. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nemrég volt mükörmöm(olyan kocka alaku) és én is féltem egy kicsit ettől,de ugyanugy mint műköröm nélkül.nem fájt meg semmi,de majd amikor magadnak csinálod akkor ugyis jön. nyugi
2010. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!