Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek betegesen attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek betegesen attól, hogy elhagy a barátnőm?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem, mindent megadok neki, ő is nekem, de egyszerűen mindennap ha felkelek azonnal megnézem a facebookot az instagramját, hogy nem e törölte le a közös képeinket stb.

félek a veszekedésektől inkább kerülöm, nem akarom, hogy emiatt akár más társat keressen magának, félek hogy megcsal, hogy nem vagyok elég jó neki, pedig minden működik, megvagyunk.

nem tudom miért van ez bennem...?

talán ott legbelül nincs rendben valami nálam?

ilyen még nem volt.

nagyon szerelmes vagyok belé, nem volt még ennyire komoly kapcsolatom, mindig futó kalandok voltak, talán lehet ezért is van ez?



2018. júl. 19. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom miért de azt igen, hogy beteges.


"talán ott legbelül nincs rendben valami nálam?"

Pontosan

2018. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korábbi partnerrel negatívként megélt tapasztalat?Anyád-apád hogy állt hozzád gyerekként, elhanyagolt voltál-e érzelmileg, volt-e olyan, hogy elhagytak a szüleid, nem törődtök veled?
2018. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

gyerekkoromba igen, sokszor elhanyagoltak

előttem volt egy 2 éves kapcsolata is, de lezárta.

talán ez is bennem van, hogy vele jobb volt minden téren nem tudom mi van velem ...

2018. júl. 19. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert egy kontrolláló,betegesen féltékeny és önértékelési problémákkal küzdő ember vagy,aki pontosan tudja hogy a barátnője bármikor kapna jobbat is.
2018. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"gyerekkoromba igen, sokszor elhanyagoltak"


Itt érdemes keresgélni.Egy párkapcsolat mindig tükör, ami megmutatja az érzelmi blokkokat, amiket le lehet tenni, meg lehet haladni.

2018. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önértékelési problémáid vannak. Ha nem akarod pokollá tenni a kapcsolatod, akkor keress fel egy szakembert.
2018. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!