Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek már szinte "betege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek már szinte "betegesen" attól, hogy elhagy a párom?

Figyelt kérdés
Pár hónapos a kapcsolatunk igazából minden rendben lenne, mert elvileg szeret és mikor együtt vagyunk akkor jól érezzük magunkat. Viszont nagyon sokat dolgozik és alig tudunk találkozni és már nem keres annyiszor, mint régen. Nekem ő nagyon fontos, rajta kívül még 1-2 barátom van csak. Szeretem őt és megrémít a gondolat, hogy ő nem így érez már, mert nem keres vagy nem tudom, csak ezt érzem kicsit. :/ Mit tegyek, hogy ne féljek ettől és ne érezzem ezt? 21/L

2014. okt. 28. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Amíg ezt érzed addig vagy igazán szerelmes onnantól szó-szó alapon működik:) De ami mindig beválik: tarts több vasat egyszerre a tűzben,az az tarts még néhány hímet készenlétben ha esetleg úgy adódna,akkor ne nagyot ess;)
2014. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert a korábbi időszakhoz viszonyítasz amikor még többet találkoztatok. Ez nem fog elmúlni csak javítani tudsz rajta. Például sport, barátnőkkel elmész néha ide oda, beszélgetsz velük ilyen témákról. Sokan vannak ezzel egyébként így mivel ha nincs akivel megoszd ezeket a gondolatokat akkor saját magadban fogsz őrlödni ezen.
2014. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
A féltékenység, önmagunk önbecsülésének hiányából ered, ha nem vagyunk elégedettek magunkkal, ha úgy érezzük, nem vagyunk elég jók az adott személynek, féltékenység alakul ki. Azt érezzük, hogy mások jobbak nálunk, ezért attól tartunk, hogy elveszítjük, mást választ.
2014. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha sokat kell dolgoznia, akkor biztosan nagyon fáradt, ezért nincs annyi ideje és energiája annyiszor keresni, mint régebben. De ha egyébként minden oké köztetek, és amikor együtt vagytok, akkor törődik, foglalkozik Veled, akkor nem hiszem, hogy ilyesmitől tartanod kellene. :)


A kérdésedre meg a válasz: Azért rettegsz ettől, mert nem vagy elég biztos önmagadban. (Ugyanúgy abból az önbizalomhiányból fakad mindez, mint amiből a féltékenység szokott.)


A megoldás pedig: KOMMUNIKÁCIÓ. Beszéld meg őszintén a pároddal, hogy mit érzel és mennyire félsz. Ha közösen megdumáljátok, akkor utána jobb lesz, meglátod. És a párod is oda tud majd jobban figyelni erre és/vagy meg tud nyugtatni. :)

2014. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De pár hónap alatt ennyire elvesztette az érdeklősését? Én ezt nem tudom megérteni egyszerűen... Más pasi még évek múlva is odavan a párjáért és sokszor akarja látni. Na de pár hónap után. Egyes válaszoló, én nem szeretek több vasat tartani a tűzben, pláne, hogy az ebben a helyzetben megcsalásnak számítana.... És én vele akarom ezt rendezni nem akarom elhagyni csak ez olyan furcsa.
2014. okt. 28. 18:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Féltékeny nem vagyok, mert nem lenne okom rá, de van valami abban, hogy önbizalomhiányból eredhet. Viszont amikor ismerkedtünk akkor is ennyit dolgozott, sőt, volt, hogy mégtöbbet mégis mindig keresett.
2014. okt. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!