Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy orákulum megjósolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy orákulum megjósolná neked, hogy 1 év múlva véget ér a kapcsolatod, a párod elhagy, akkor hogy viselkednél a maradék 1 évben? Kihoznád a maximumot magatokból, vagy elhagynád, hogy ne pazarold az idődet olyanra, aki nem marad veled?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés, nem kell írni hogy ez hülyeség, meg hogy ilyen nem létezik, mert nélkületek is tudom. Csak kíváncsi vagyok, kiből mit hozna ki, inkább kiélvezné és megszépítené a végét, vagy inkább hagyná a francba az egészet, és lassanként maga szakítana a párjával?

De tegyük fel hogy tényleg biztos hogy vége 1 év múlva, ez elkerülhetetlen lenne valamiért.


2018. júl. 11. 22:38
1 2
 1/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:

A kapcsolat komolyságától függne.

Komoly esetén rögtön szakítanék, amint megtudom a dolgot.

Laza kapcsolatnál pedig élvezném a hátralevő időt.

2018. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
sok mátrixot nézel.
2018. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen mindegy, mert mindenképpen véget ér, akármit teszel. Élném tovább az életem.
2018. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha jó a kapcsolatunk akkor kiélvezném az utolsó éveket.


Ha rossz a kapcsolatunk akkor inkább befejezem itt.


Tehát partner függvénye.

2018. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni a legnagyobb hülyeség lenne. Mert ha elhagyod, akkor nem vált be, amit az orákulum mondott... ha viszont nem hiszel benne, miért hagynád el?
2018. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2 Nem a Mátrix ihlette.

#3 Az élném tovább az életem mit jelent, vele maradsz vagy elhagyod? Pont a lényeget hagytad le.

2018. júl. 12. 01:32
 7/14 A kérdező kommentje:

#1, #4, köszi a választ.

#5-nek meg igaza van, ez az én fejemen is átfutott, hogy ha elhagyja, akkor nem teljesül be az orákulum szava. De az ilyen logika bukfencek fölött átsiklottam inkább.

2018. júl. 12. 01:34
 8/14 anonim ***** válasza:
@6: Miért hagynám el? A lényeg az, hogy akármit teszel, a dolog mindenképpen be fog következni, ezért ugyanúgy maradna minden, ahogy eddig (vele maradnék).
2018. júl. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Inci1976 ***** válasza:
Magamat ismerve próbálnám rendezni a kapcsolatunkat. Megbeszélni vele azt, ami rossz volt, vagy amiért nekem van bűntudatom. Hogy a végén szeretettel váljunk el úgy, hogy a kapcsolatunk végére pontot lehessen tenni.
2018. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban otthagynám, csak azért, hogy az orákulumnak ne legyen igaza és összedőljön a világ.
2018. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!