Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? Benéteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Benéteket zavarna?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőmnél ritka jól eltudunk beszélgetni mindig van valami téma. Még friss a kapcsolatot. Kicsit felek hogy ha igy megy tovább nem lesz tema mikkor találkozunk. Minden egyes nap ir , ami engem nem zavar. Viszont van mikkor nem tudok vissza írni. Ilyenkor telefonon hiv.
2018. júl. 19. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mire fel, ez a para? Nyugodj már meg. Majd később jönnek a közös programok, közös élmények, jobban megismeritek egymást és máris mindig lesz téma. Egy teljes embert nem pár hónap alatt ismered meg, ahhoz több év szükséges.
2018. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Minden egyes nap ir , ami engem nem zavar."


Szerintem csak próbálja benned rögzíteni a magyar helyesírás alapjait... Ahogy elnézem, nem sok sikerrel...

2018. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Anyádat 10+ éve ismered, mégis tudsz vele beszélgetni, nem? Lesz téma, csak ne görcsölj.
2018. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!