Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki egyszer szakított, majd újra összejött a szerelmével?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják, hogy ami nem megy azt nem kell erőltetni, de mi van ha egy kapcsolatnak pont egy szünet kell ahhoz, hogy mind a két fél át tudja értékelni a dolgokat, rájönni hogy kikké váltak miközben együtt voltak és újra megkeresni önmagukat, hogy egymáshoz is visszataláljanak. Igen, túl vagyok egy viszonylag friss szakításon, ráadásul az akivel szakítottak. Az eddigi párkapcsolataim során a szakítás után sosem éreztem ezt, de itt tényleg úgy gondolom, hogy csak idő kéne, mivel a sok stresszt egymáson vezettük le, illetve annyira ragaszkodtunk egymáshoz, hogy sosem volt időnk venni egy mély levegőt, hogy belenézzünk magunkba, hogy nekünk mi kell, illetve min kéne valtoztatnunk a másikért. A volt párom nem akarja újrakezdeni.. Az idő talán változtathat a hozzáállásán? Többmint 3 évig voltunk együtt.

Minden hasznos válasznak örülnék, igazából csak muszáj volt valahova kiírnom a gondolataim, hogy nem-e totális hülyeség... köszönöm.


2018. júl. 19. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, de ott mind a ketten bantuk, hogy vege lett, es szenvedtunk. Ahol csak az egyik fel szeretne helyrehozni, az altalaban nem mukodik. Adj neki idot, aztan ha visszajon, mert nem jo neki nelkuled, akkor probaljatok meg ugyesebben. Ha pedig nem jon vissza, akkor hagyd elmenni, mert ugysem tartana semmi melletted.

Az ido mindent megold. Kitartast neked, es fel a fejjel.

2018. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Emlekszem, egyszer volt egy olyan is, amikor rettenetesen megviselt a szakitas. Estenkent sirva aludtam el, es mindig azert imadkoztam (ateista vagyok amugy), hogy jojjon ra, hogy nem tud nelkulem elni, es jojjon vissza hozzam... Ez persze rettento eselytelen volt akkor (en dobtam ki a viselkedese miatt), minden jel arra mutatott, hogy ennek orokre vege. De egyik naprol a masikra hirtelen minden megvaltozott, valamiert meghallgattak az imam ott fent. A srac varatlanul visszajott, es szorol-szora eloadta azt, amit en az esti imaimban kertem. Nagyon megdobbento volt, es az volt a leginkabb sokkolo szamomra, hogy en mindezt ures szivvel hallgattam vegig, es komolyan nem ertettem, hogy mit szerettem en ezen az emberen ennyire eddig...

Szoval annak nem lett pozitiv vege, de nagyon tanulsagos volt.

2018. júl. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak úgy tudom elképzelni, ha több év külön töltött idő után kezdjük újra.
2018. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi szakít, soha ne menj utána ha jót akarsz.Mert az a férfi aki egyszer is elhagy, el fog többszőr is, csak idő kérdése.

Teljesen más ha egy nő hagy el egy olyan férfit aki akarja őt.Ott még van potenciál a kapcsolatba.


Nálad nincs.

2018. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
"A nő" hagyott el engem .
2018. júl. 19. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi egy félreértés miatt mentünk szét. Azt mondom, jót tett a gondolkodási idő. Persze szenvedtem, bőgtem, hibáztattam mindenkit. Aztán meg tudtuk beszélni és most minden oké. Szerintem néha jót tud tenni egy kis mosolyszünet.
2018. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők szoktak szakítani úgy is, ha nem gondolják komolyan, csak nem jó nekik az az állapot, ami épp van. Szóval a helyedben én nem adnám fel, és nem erőszakosan, de jelezném felé, hogy változni is hajlandó vagyok, hogy visszakapjam, mert szeretem, és nem akarom elveszíteni.
2018. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne várj sokat.
2018. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!