Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tőlünk bonyolultabb nép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tőlünk bonyolultabb nép kapcsolati szempontból? Lehet, nem tudom.

Figyelt kérdés

Angol nyelvterület kizárva hiszen ugyanazt a tíz mondatot éneklik az összes szerelmes dalban..ergo nem éreznek olyan mélyen mint mi


Afrika nem mert vagy törzsi v konzervatív


Ázsia Japán nélkül szerintem szintén vagy szigorú vagy ösztön alapú


Talán Japán lehet még hasonló csak ők meg egy hajszállal intelligensebbek és homogénebb a külsejük..


2018. júl. 20. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán az arab nép, indiaik, ahol a nőknek k..ss a neve és emberszámba se veszik őket.
2018. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"ergo nem éreznek olyan mélyen mint mi"


Hat te sem vagy egy bonyolult lelek, csak mint egy faek.

2018. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

- az nem bonyolultság ahol a nőnek kuss a neve


- és nem, nem vagyok sértődős, kár a gázért, vitához meg tények kellenek

2018. júl. 20. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Amerikaban tuti, hogy vannak ilyen cifra sztotrik
2018. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"- az nem bonyolultság ahol a nőnek kuss a neve"


Ja persze, akkor szerinted mit jelent a bonyolultság?


Mert számomra eléggé bonyolult az, ha a nőnek nincs szava egy kapcsolatban, nem fejezheti ki magát és nincs saját döntése, hogy kihez menjen hozzá.

2018. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ketteske. Ajánlom figyelmedbe a következő hipotézist, mielőtt kritizálsz valakit önnön gondolata miatt.

[link]


Ettől függetlenül, messze több kifejezés létezik angolul, mint magyarul. Lehet, hogy a hétköznapi életben ezek passzívan nyugodnak, illetve sokan elvannak a töredékükkel sem, de a magyar nyelvet sem űzi az átlag magyar akadémikus szinten.

Én dolgoztam Angliában, egy pszichoterápiás központban de nem éreztem olyan idegennek vagy egyszerűnek az ottani problémákat, történeteket...

2018. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval hiába igazságtalan és vérlázító, ha valahol nincs egyenjogúságra való törekvés, attól még az bonyadalmat nem szül mert nem léphet ki a nő a kapcsolatból és pont.
2018. júl. 20. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy a dalok miről szólnak, nem jelent semmit. Amúgy nem magasabb színvonalú a magyar popkultúra sem, mint az angol. Milyen dalokról beszélsz?

Minden nép bonyolult, mindenhol emberek vannak, és nekik bonyolult érzéseik. Semmivel sem vagyunk különbek másoknál, ezt nyugodtan felejtsd el.

2018. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!