Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szólt nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólt nekem a barátnőm hogy befesteti a haját? Ti barátnőtök szokott szólni ha ilyet csinál? Nekem nem tetszik, megmondtam neki és most haragszik.

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Szóltam, mondta oké, akkor volt az hogy tejesen tönkre vágtam a hajam, mert otthon próbáltam szőkíteni. :D

Szóval sokat nem ért, hogy szóltam.

Többet ilyen nem fordult elő.


Szerintem illik szólni, főleg ha nem csak színfrissítésről van szó, hanem radikális színváltoztatásról.


Milyen lett?

2018. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Barna volt. Fekete lett
2018. júl. 20. 18:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából miért is kéne szólnia? Nem a tulajdonod.
2018. júl. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem gondolta, hogy különösebben érdekelne, vagy tudta hogy nem díjaznád az ötletet és nem akart vitát belőle.
2018. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tulajdonod. Nem kéne egyszeru hajfestést is korlátozni,gondolom okkal nem szolt.. Neki tetszik ez a lényeg. Exem volt ilyen igaz ő épp h festetésre kényszeritett pont olyanra mint a kedves exének.. Na ez se jobb.-.
2018. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam szólni a páromnak, hogy mire készülök. De az már nem érdekel, hogy neki látatlanban tetszik-e az ötlet vagy sem. A végeredmény viszont szinte mindig tetszett neki.
2018. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szokes barnabol lettem fekete.

Nem szoltam. Tetszett neki.

2018. júl. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki a hajam színe hossza miatt fennakad, meg neki az már nem tetszik, az kb rosszabb, mint ha +20kg miatt hagyna el.

1:az haj, vissza ő, visszafesthető

2:ha az tetszett bennem, hogy x színű, y hosszú, új frizurával meg semminek se lát, jobb hogy kiderült...


Én nem szólok róla, hosszú hajamat is levágattam, sőt szőke lettem. Ha nem tetszik nem kell nézni, lehet menni. Igen is sértő, ha ő szereti, tetszik neki, te meg leszólod, és a kedvét is elveszed tőle.

2018. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem az mindegy hogy milyen a haja. Csak ő kérdeztd hogy tetszik-e nekem én meg megmondtam az igazat. Inkább hazudjak?
2018. júl. 20. 19:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha békét akarsz és nem megbántani? igen. egy kapcsolat erről szól. alkalmazkodás,a másik kedvének keresése és néha kegyes hazugságok a békéért. Ez csak haj. Azt hittem valami zöldre festette. De egy sima feketén mi nem tetszik? A legtöbb embernek jól áll. Nekem volt már minden színű a természetes skálán. a párom sose szólt érte,pedig nem szereti a festett hajat. neki pont a vörös és a fekete volt a kedvence
2018. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!