Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha az izgat, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha az izgat, amikor bejövök a foglalt pasiknak?

Figyelt kérdés

Szoktam figyelgetni, ha éppen együtt van egy pasi a barátnőjével, és fizetnek a pultnál. Milyen reakciói vannak, ha rámosolygok, vagy a kezébe adom a visszajárót...

Ha szebb vagyok mint a barátnője, önbizalmat ad és úgy viselkedek, hogy ezt éreztetem is a lánnyal.

Külön pluszt ad, ha bejövök a párjának.


Nem hajtok rá a pasijára, csak egó növelés céljából viselkedek így.


Ettől ri,bi lennék?


2018. júl. 20. 21:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%
Biztos vagy benne hogy így van? :D Mert Petra is ezt gondolta :D
2018. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

A nők nagyobb empátiával, magasabb EQ-val rendelkeznek, mint a faszik.


Te meg a kivétel vagy, aki erősíti a szabályt.

2018. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
77%
Van egy rossz hírem. Igen. És még egy aljas dög is vagy,amiért eléred hogy a másik csaj rosszul érezze magát..de miért is? kb. 30éves korodra úgyis elkezdesz löttyedni és ráncosodni,de ő van kapcsolatban a sráccal neked meg max a vibrátor meg az egónövelés marad. Bocs,de a külsőd megcsúnyul,őt meg lehet imádja a srác a személyiségéért és már a házasságot tervezik..
2018. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Vagy lehet te magad vagy a rondább ,és azt hiszed bejössz bárkinek is,fölleg ha a személy évekig észre se vesz
2018. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Vmit nagyon kompenzálsz. Ki bántott meg vmikor, alázott meg nőiességedben?
2018. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz vagy! Gondold el annak a csajnak milyen szar lehet! Én voltam már ilyen szituban,hogy a pasimnak megtetszett egy másik csaj de nem akart tőle semmit csak láttam,hogy tetszik neki.Pedig a csaj nem viselkedett úgy mint te észre sem vette a barátomat. Elmondanám,hogy szarul esett sírtam mikor hazaértünk,persze nem a pasim előtt. Vannak csajok akik fel sem veszik,hogy a pasijuknak tetszik egy csaj mert tudják,hogy az még nem jelent semmit,de ment már ez miatt tönkre kapcsolat.
2018. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
péntek esti provokálás level 99
2018. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nem alázott meg senki, középsuliban nem voltam egy szép csaj.

Most viszont élvezem a változás előnyeit.


Még egyszer mondom, senkinek a pasija nem kell, csak egótuning miatt van az egész.


Ha az illető lány pedig ennyitől kevesebbnek érzi magát, akkor eddig is 0 önbizalommal rendelkezett.

2018. júl. 20. 22:04
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem az a lényeg hogy kivel flörtöl a pasi , hanem hogy kihez megy haza es kivel fekszik le

Tök mindegy hogy radmosolyog es talan be is jössz neki

Utana csókolhatod a porfelhöt a lába nyomán

2018. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen sheggfej vagy. Ennyi. Remélhetőleg egy ilyen kis flörtöd után egy temperamentumosabb csaj megtép. Vagy a pasi küld el a halálba. Háta kicsit helyrejön az egoista sz**arkavaró pi**csa buksid. Keresnél inkább egy faszit magadnak..
2018. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!