Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a topikban egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a topikban egyes férfiak miért gondolják, hogy jobbak a nőknél?

Figyelt kérdés

Amikor pont ugyanazt csinálják: dobálják a sarat a másik nemre, általánosítanak. Ez miért is jobb viselkedés? Miért lesznek ők ettől többek a másiknál?


Nem lehetne intelligensen viselkedni? És legalább nem azt csinálni, amit a nőkön szidtok. Így semmivel sem vagytok jobbak.


2018. júl. 21. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

"Így semmivel sem vagytok jobbak."


Most már te sem. Méltóztattál lesüllyedni a szintükre.


26N

2018. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem gondolom, tudom.
2018. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

"Nem lehetne intelligensen viselkedni?"

Oké, viselkedjünk intelligensen, kezdjük el ott, hogy nem teszel fel több ilyen buta kérdést.

2018. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jaguár, kifejtenéd bővebben, hogy te hogyan lehetsz jobb minden egyes nőnél? Köszi.


Első válaszoló, nem tudom mit akarsz ezzel. Egy szóval nem mondtam, hogy én übermensch lennék vagy jobb akárkinél is. Csak nem szeretem a "másik szemében a szálkát, magaméban a gerendát se" mentalitást, legyen szó nőről vagy férfiról.

2018. júl. 21. 10:12
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez az első buta kérdésem, nem tervezek többet feltenni. Ettől még minden nap lesz 10 kérdés a nők álszentségéről, aranyásóságáról meg úgy arról, hogy a férfiak bezzeg mennyivel különbek.
2018. júl. 21. 10:15
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha annyival jobbak, akkor szedjék fel egymást és ne a nőket szidják nonstop. Probléma megoldva.
2018. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

A másik topikban is épp ezt fájlalják, hogy az egyik nem a szállkát is magában a gerendát sem.


Intelligens ember ezen nem akad ki és nem veszi magára ha ez nem igaz.

Miért boruljak ki egy olyan általánosító kijelentésen, "minden nő ribizli" amikor én sosem voltam az? Min sértődjek meg? Nem engem vádol. A keserűségét fújja ki.

Értelmes ember csak mosolyog rajtuk: "csacsi öreg medvém"

2018. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

5: De hát ez a marcangolás meg van mindkét oldalról (lsd. a te kérdésed és az előtted lévő kérdés), most jobb volt beállni a sorba? Intelligens viselkedésnek titulálnád, ha ezt a kérdést más tette volna fel?


Üdv: 3

2018. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 és #8 igazatok van. Csak tényleg dühítő, hogy ez az oldal ebbe csapott át, és bár lenne egy szűrő amin az ilyen kérdések nem mennének át (ez a kérdés sem, bár akkor nem is tettem volna fel). Egyszerűen nem szeretem, amikor mások a torz valóságukat hangoztatják és/vagy ugyanazzal a viselkedéssel jobbnak gondolják magukat.
2018. júl. 21. 10:40
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát üdv a gyakorin kérdező!:)


Az oldal, felépítéséből fakadóan is, többnyire az extrém introvertáltakat gyűjti... akik a leginkább hajlamosak lelkibirodalmat építeni, így megszűrni és torzitani a valóságot. Ezt el kell fogadnod!

2018. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!